Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kilátástalan a helyzet, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kilátástalan a helyzet, van ebből kiút?

Figyelt kérdés

21/F


nem volt még barátnőm, egyszerűen nincs szerencsém a párkapcsolatokban.

voltam már kedves, bunkóztam is, ilyen is- olyan is, de semmi nem jött be.

az elmúlt két évben depressziós vagyok, senki és semmi nem tud segiteni, az öngyilkosság gondolata sokszor megfordult a fejemben.

nem birom tovább, elkeserit hogy soha nem változik semmi.


én nagyon sokat ismerkedtem már, de nem jött össze.


rendszeresen járnék is ki, de nincs meg a társaság mert a baráti köröm nagy részének van barátnője és már azokkal járnak ki, magam pedig nem megyek el, nem látom értelmét...


komoly csalódásokon vagyok túl, de most azt hiszem nem tudok felállni a padlóról.


pár hónapja azt hittem hogy tényleg összejöhet, de az élet megint eltolta...


az életem monoton, sem a munkám és a pénzemen megvehető anyagi dolgok nem boldogitanak. barátok nem tudnak segiteni, az utóbbi időben szoktam is sirni...


anyám tud a dolgok bizonyos részéről, de ő sem tud segiteni.

elmondhatatlanul boldogtalan vagyok, szerintem innen már nincs kiút.

az öngyilkosságban az tart vissza, hogy a földi dolgokon akkor már nem tudok változtatni, pedig szükségem van a boldogságra.

de én ezt már nem birom ami itt megy, ami velem történik.

sokszor érzem úgy mintha egy rémálomban lennék és fel akarok kelni, de nem lehet.

az utóbbi időben egyre többször vannak rémálmaim.

hivő voltam, azonban most már a hitem is elhagyott...

Istenben hiszek, csak az igazságosságában nem.


ki segithet?


2015. szept. 18. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Pszichológusnál jártál már? Nehogy ilyen fiatalon depressziós legyél.


Tudod, amíg ilyen negatív vagy, ezt mások is megérzik rajtad, ez meg taszító tulajdonság.

2015. szept. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Keress fel egy szakembert, ha nem tudod feldolgozni a problémáid, nem szégyen.

Túl fiatal vagy még,ne viccelj.

K_urvázz, bulizz.

Nincs katasztrófa, ha ennyi idősen nem találtad még meg életed párját.

Menj nyugodtan bulizni a barátaiddal,esetleg hívhatnak 1-2 csajt ők is,aki nem a pasijával megy,mégha nem is randi neked,de legalább nem éreznéd pótkeréknek magad.

Az meg a másik, tud úgy viselkedni egy pár,hogy a szingli haver ne érezze már magát annyira rosszul velük.

Ezt az öngyilkosság dolgot meg felejtsd el,gondolj arra,mennyire megbántanád vele a szeretteid.

2015. szept. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

abszolút nem tud visszatartani hogy mennyire szeretnek és rossz lesz, csak a saját fájdalmaimra tudok gondolni. nem vagyok önző, mert van okom a tettre.

ha nem lenne, akkor lennék önző.

nekem bizonyos napjaim vannak mikor erre gondolok.

akkor ha nem lenne itthon senki csak felkapnám a kést, és ennyi...

2015. szept. 18. 19:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ezek beteg gondolatok, neked nem társra van szükséged, hanem szakemberre.
2015. szept. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Arra gondoltál már, hogy ki.@szottul nem kötelező, hogy mindenkinek legyen nője? Olyan idős vagyok mint te és nekem sem volt még és ahogy most állok nem is néz ki úgy, hogy lesz. Pedig szeretnék, de nem ezen agyalok. Az életet lehet nők nélkül is élni. Velük csak egy plusz jó lehet, de nélkülük is élek olyat, mint tizen mások húsz nővel, sem.
2015. szept. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnos önző vagy,nagyon önző.

Tessék elmenni egy szakemberhez,az helyreteszi a gondolataid hidd el.

2015. szept. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szlovákiában élek, nincs lehetőség magyar nyelvű pszichológust felkeresni.
2015. szept. 19. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!