Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, nektek fontos az oltozet, a ruha?

Figyelt kérdés

Nincs kifejezetten szep arcom, de az oltozkodesemmel mindenkeppen tudok kezdeni valamit. A kerdes az, hogy ez szamit-e nektek barmit is? Ha egy atlagos lany csinosabban oltozkodik, akkor igenyesnek szamit, es jobb eselyekkel indul nalatok? Vagpedig teljesen mindegy, hogy treningruhaban vagy kisestelyiben mutatkozik valaki, ha egyszer az arca ugyanolyan marad?


Legy szives, a kerdesre valaszoljatok. Ne kanyarodjunk el a tematol, ha nem feltetlenul szukseges.


23L


2016. ápr. 13. 00:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Figyelj felőlem öltözhetsz akárhogy, ha nem tartozol abba a kb 1%-ba, aki belsőleg tetszik nekem. Túl sokat foglalkozunk a részletekkel ahelyett, hogy a fontos dolgokkal törődnék. Például a belső értékekkel.
2016. ápr. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%

Elsőnek teljesen igaza van :D

De kérdező amúgy számít nyilván a ruházatod főleg azért amiért neked is számít egy férfié mivel sokat elárul az illetőről hogy mennyire igényes pl. Fontos az arc de mindig lesznek olyanok akiknek tetszeni fogsz és olyanok is akiknek nem szóval ezen tényleg felesleges kattogni. Az mindig jó ha nőies vagy ruházkodás terén de ne vidd túlzásba se.

2016. ápr. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nagyon nagyon fontos, nekünk sokmindent elárul
2016. ápr. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Koszi. :) ha valaki akar, linkelhetne kepet is, hogy neki mi szamit noiesnek. Mondjuk, egy rohangalos napon mit vegyek fel, ami meg azert nem kenyelmetlen es elegge szolid, de megis noies?
2016. ápr. 13. 01:41
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem fontos. En is mindig tiszta, alkalomhoz illo ruhakban jarok. Az, hogy az arcan valtoztat e, nem tudom. Gondolom attol fugg mennyire rossz a helyzet.
2016. ápr. 13. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem csak annyi számít, hogy tiszta legyen a ruha, meg ne öltözzön kihívóan ribisen (mármint arra gondolok, hogy akik a ruhával akarják magukra felhívni a figyelmet). Ezen kívül nem nagyon számít miben van, sima póló + farmer kombó is bőven jó.
2016. ápr. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Bar en nem vagyok pasi, de annyit tudok mondani a dologrol, hogy a ferjemnel az oltozkodes nem szamit, marmint onnantol, hogy tiszta, rendezett az oltozetem, baromira nem veszi eszre, hogy mennyire divatos, vagy mennyire elegans az, ami rajtam van. Ha veszek egy uj ruhat es "divatbemutatozok neki", hogy ezt vettem, akkor rendszerint megkerdezi, hogy ez nem egy regi ruha? Szoval nem tunik fel neki. A fenekemet nezi, hogy mennyire adja ki a ruha, mennyire kivagott a cickonal. Ha egy lanyon nagyon hulye ruha van, peldaul olyan, mint egy hatalmas zsak, akkor az feltunik neki es mondja, h milyen idetlen. De peldaul a megismerkedesunkkor (idoszamitasunk elott :) ) trapez nadrag es haspolo volt rajtam, amit mar tobbszor is emlitett, hogy anno a trapez nacikat es haspolokat annyira idetlennek tartotta. Ehhez kepest eszre se vette, h a lany, akit felcsipett, pontosan ugy volt feloltozve... :)
2016. ápr. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos. Amikor meglátok egy lányt, azonnal kialakul egy képem róla, hogy milyen lehet, és ez sokkal kedvezőbb akkor, illetve sokkal vonzóbbnak találom, ha stílusosan, igényesen van felöltözve, látszik, hogy foglalkozik vele, hogy jól nézzen ki. És igen, egy átlagos arcú lány lehet jó csaj, ha tudja, hogyan kell megjelenni.
2016. ápr. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nekem fontosabb az ami a ruha alatt van :p
2016. ápr. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Csak nagyvonalakban.

Az aktuális divatos egyenruházat nagyon nem jön be, és az sem különösen vonzó számomra, ha valami extrém szubkulturális megjelenés van. Normális kereteken belül kb mindegy. Igazából az egyszerűbb, 'szomszédlányosabb' típus jön be a legjobban.

2016. ápr. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!