Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehetek valamit?

Figyelt kérdés

Barátnőm beleesett egy fiúba, egy ideig kiöltözött meg próbálta felkelteni a fiú érdeklődését, de nem történt semmi (a fiú még bunkózott is vele). Ezek után tökre összezuhant, csúnya ruhákba járt, szomorú volt, nem igazán tudtam felvidítani. Már nagyon zavar,hogy szomorú. Hogy, mivel segíthetnék neki? A még nagyobb probléma, hogy így tanulni is nehezebben tanul ami már fontos lenne, mert számít a felvételinél a jegyek átlaga.

Köszi

13/L



2013. márc. 5. 18:33
 1/2 anonim válasza:
Próbálj meg hétvégente olyan közös programot csinálni vele, amit szeret.(ha olyan akkor vonj be fiúkat már mint akikkel jóba vagytok haverokat). Hagyd, hogy érezze a barátnőd, hogy törődsz vele. Lassan el fog múlni a fájdalom. Ha gondolod üzibe elmesélek egy szorit, hogy én hogyan jártam talán segít.
2013. márc. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséged!

Elküldenéd a te sztorid? Segíthet neki.

2013. márc. 5. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!