Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Belemenjek egy ilyen kapcsolatba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek egy ilyen kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy aranyos lánnyal, mind ketten 30 évesek vagyunk

Én jövedelmem 100 ezer ft és szüleimmel lakok. A lány nagyon gazdag. Apukája is gazdag de ő is sokat kereshet. Most vesz Pesten egy lakást.

Mondtam neki hogy én hogy állok anyagilag de csak kinevetett hogy ugye nem gondolom hogy ezért akar velem lenni, hogy nekem mim van. De félek hogy ebből később baj lesz


2016. ápr. 1. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp menj bele. Itt hisztizik a sok férfi, hogy a nőknek csak a pénz kell. Na itt ezt az egyet kizárhatod. Butaság lenne, nem élni a lehetőséggel. Hajrá :)
2016. ápr. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszik és szereted, akkor legyél vele.

A pénznek ehhez semmi köze.

2016. ápr. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Ha valóban gazdagok - és nem rongyrázó műmájerek -, akkor pontosan tudják azt, hogy milyen nehéz gazdaggá válni, és azt is, hogy a szerencse mekkora szerepet játszott az ő gazdagságukban. És mivel anyagilag jól állnak, nem azt fogják nézni rajtad, hogy mennyi pénzed van, mert őket az már kevésbé érdekli. Viszont - hosszútávon - mindenképpen Valakinek kell lenned. Ha azért keresel 100 ezer forintot, mert ennyit fizetnek neked a segédmunkás melóért, akkor hosszútávon nincs esélyed. De ha azért keresel 100 ezret, mert ennyi pl. a pedagógusi fizetésed, és minden álmod az volt, hogy tanár legyél, és arra törekszel, hogy te legyél a legjobb tanár, akkor biztosan elfogadnak.
2016. ápr. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha korrektek vagytok egymással,van kommunikáció,akkor nem lesz gond.

Menj bele nyugodtan.

2016. ápr. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!