Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemenjek vagy jobb ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek vagy jobb ha nem foglalkozok vele?

Figyelt kérdés
4 hónapos terhes vagyok. Az apuka elhagyott nem akarja a családot. Meg gondolta magát.Nem bánom mert nagyon sokat veszekedtünk és szemmel látható volt,hogy szenved az egésztől.Van egy kislányom aki 5 éves.Saját házam van és dolgozom is.Azt gondoltam,hogy jól elleszünk majd a gyerekekkel és nem is gondolkodtam azon,hogy bárkivel együtt legyek ezek után.Legalábbis egyenlőre.Viszont egy ideje egy régi ismerősömmel beszélgetünk.Már régóta ismerem.Volt egyszer köztünk egy kis együtt járás de inkább fiatal kori szerelem volt az.Mindig is tetszettünk egymásnak de neki is volt családja és én is más felé voltam.Most viszont nagyon érdeklődik irántam.Elfogadna gyerekestől,terhesen is. Régebben eléggé falta a nőket,bár az régen volt. Mindenki változhat.Nem tudom,hogy terhesen bele menjek e egy kapcsolatba.Furcsállom. De érdekelne mint férfi.Nagyon szeretek vele lenni.

2016. márc. 8. 08:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menj bele. Miért ne tennéd? Független vagy, kölcsönösen érdeklődtök egymás iránt. Ne légy magad ellensége.
2016. márc. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen.... deee. :D Hát hogy néz az ki,hogy mástól vagyok terhes és mással vagyok együtt :D Kis városban lakom itt mindenki tud mindent. Persze nem én hagytam el az apukát ő hagyott itt minket. Azt mondta az udvarlóm,hogy nem zavarja ez nem betegség hanem egy állapot. Ha már megszültem volna akkor nem is kérdeznék ilyet tőle. Ez igaz is. Csak olyan fura. Viszont mindig is vonzódtam hozzá.
2016. márc. 8. 08:57
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is vágj bele és adj neki egy esélyt. A sok rosszindulatú emberrel meg ne foglalkozz. Nem te hagytad el az apukát, nincs szégyellni valód. :)
2016. márc. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem is menj bele nyugodtan, persze azért törekedj rá, hogy minél jobban megismerd "közelebbről", hogy tényleg tetszik-e vagy hosszú távon nem annyira. Ha megbízható, akkor szerintem jobb vele, mint nélküle.
2016. márc. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nincs. :) Csak olyan fura. Találkozni szeretett volna velem a hétvégén de én azt mondtam,hogy most nem alkalmas majd legközelebb. Erre nevetett,hogy nem merek vele találkozni. Szeretnék találkozni de tényleg izgulok. Mint egy tini gyerek pedig már a 30 on rég túl vagyok. Mondtam neki,hogy gondolom szexelni is akarna. Nevetett és mondta,hogy ne aggódjak nem teper le egyből de majd igen szeretne. Meg velem is szeretne aludni ha nem baj :D Aranyos és tényleg nem erőszakoskodik.
2016. márc. 8. 09:25
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A magad életével foglalkozz, ne a hülye pletykákkal.

Ne szalaszd el a lehetőséget, mert ki tudja, mikor találsz olyan férfit, akivel kölcsönös a vonzalom, elfogadja a gyerekeidet és normális is.

2016. márc. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tényleg aranyosnak tűnik. Persze párszor azért randizzatok és ne 1-2 alkalom után aludjon ott és kapjon meg. Fokozatosan ismerd meg jobban és ha mondjuk 1 hónap randizás, találkozgatás után is még ugyan olyan kedves, akkor már ne fogd vissza magad :)
2016. márc. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi aranyosak vagytok. Jó hát majd meg pendítek egy " De régen voltam moziban " szöveget vagy valami. :D Szurkoljatok! És köszi a bíztatást mindenkinek :)
2016. márc. 8. 09:45
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, igen, ne add magad könnyen azért!! Hajrá, sok sikert, drukkolunk!! ja, és nagyon boldog Nőnapot! (én is nő vagyok, de mindegy):)
2016. márc. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szurkolok nektek :) Még fiatal vagy, élvezd az életed és legyél nagyon boldog :) ja és Boldog Nőnapot :)
2016. márc. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!