Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek az ellen, hogy akármi jó történik velem mostanában, nem tudok már úgy örülni neki mint régen, mert eszembe jut hogy nincs senkim? 21/F

Figyelt kérdés
Régen minden apróságnak nagyon örültem, nem voltam ilyen. :(
2016. ápr. 15. 00:31
 1/4 anonim ***** válasza:
2* volt barátnőm egyikkel se volt élvezetes semmi, egész életembe 2 év se volt ez a 2 kapcsolat, hidd el attól mert van egy csajod semmise lesz más, SEMMI. Hetente ha néha ráér esetleg találkoztok a nap második felébe mikorra talán odaér pár óra késéssel, majd behisztizik valamin, a szex se olyan élvezet amilyennek gondolod, szagok vannak, és nagyon könnyü elvenni a kedvét az embernek, esetleg más problémák.
2016. ápr. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 Az általad felvázoltak alapján én nem egy kifogásokat kereső, megbízhatatlan, hisztis, magára nem adó és nem tisztálkodó barátnőt szeretnék, aki folyton csak problémázik. :) Sajnálom hogy eddig velük hozott össze a sors.
2016. ápr. 15. 01:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyjából velem is hasonlóan van. Szerintem nem lehet ellene mást tenni, mint keresni esetemben egy pasit, esetedben egy barátnőt :)
2016. ápr. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha úgy gondolod azért vannak negatív érzéseid, mert szükséged van már egy párkapcsolatra, de ez nem teljesül, akkor?

esetleg próbáld meg még tisztázni magadban, hogy milyen szükségleteid, és hozzá kapcsolódó érzéseid vannak, mik befolyásolnak, önismeret, érzelmi intelligencia.


Azért írom ezeket, mert a párkapcsolat hiánya nem törhet le így. Találd meg magadban, hogy mi segítene, mi az ok még a barinő hiányán kívül :)

ez abból a szempontból is fontos lenne, hogy nyilván minden ember, így a lányok számára is szimpatikusabb egy olyan ember, aki önállóan, önerőből boldog. Ez kisugárzik, sokat dob a személyiségen. Tegyél magadért! :)

2016. ápr. 15. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!