Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ferfiak! Akik komoly kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Akik komoly kapcsolatot szeretnenek de nem jon ossze, mit gondoltok, mi miatt?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 16. 17:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Még nem sikerült megtalálnom a leendő szerelmem.

F

2016. ápr. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

.... En sem.


L

2016. ápr. 16. 17:20
 3/17 anonim ***** válasza:
26%
Mert túl nagyok az elvérásaim. Mert a férfiak főleg külső terén válogatósabbak, mert vizuális típusúak.
2016. ápr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen. Elegge felszinesek vagytok. Na de ennyire fontos? Ez a legfontosabb?
2016. ápr. 16. 17:24
 5/17 anonim ***** válasza:
Külsőre nem felelek meg senkinek sem :)
2016. ápr. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
37%

Nem születtem sajnos jó genetikával,helyesnek, és ezért esélyem sincsen a nőknél,mind lekoptat emiatt...

24/F

2016. ápr. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 90-ben született F.. ***** válasza:

Azért mert kevés lány fog meg igazán és egyáltalán nem a külsejük miatt. Száz számra találok nekem tetsző külsejű lányt, de amikor elkezdünk beszélgetni, akkor.... meh...


Nem is az, bogy buták vagy bármi, egyszerűen nincs meg az az összhang, ami nekem a komoly kapcsolathoz alapvetően fontos.


Két-három levélváltásból érződik a dolog kép nélkül is, hogy valakinek szívesen válaszolok e, vagy nem. Pedig nincsenek nagy igényeim.

2016. ápr. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nekem kulsommel nincs gond szerintem. Bar biztos van akinek en nem tetszek. A beszelgetes nekem is fontos. De nem mukodik, csak nagy ritkan. :)
2016. ápr. 16. 17:37
 9/17 anonim ***** válasza:
Mert az exem olyan hatással volt ram hogy talan mostmar vegre túlvagyok rajta viszont új kapcsolatot nehéz kialakítanom mert egész egyszerűen nem tudok "csajozni". Semmi baj a kulsommel gondolom a belsommel bar ez mind csak nekem tűnik normálisnak lehet mindenki azt gondolja retardalt vagyok. Hmm ez sok mindent megmagyaráz a.
2016. ápr. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem tartom magam felszínesnek, a külső alapján nálam is szóba jöhetne a lányok többsége, de mégsem ismerek senkit perpillanat akivel el tudnék képzelni egy hosszú kapcsolatot. Hogy miért? A személyiség terén azt hiszem elég nagyok az elvárásaim, vagy pontosabban szerintem inkább csak ritkák azok a tulajdonságok amiket keresek. Úgyhogy nem is nagyon erőlködök, nem járok sehova direkt ismerkedési céllal, csak remélem hogy egyszer majd véletlenül belebotlok abba valahol akiben ezek megvannak. Tudom, így pláne alig van rá esély, de még ha folyamatosan próbálnék is mindenhol ismerkedni, szerintem akkor is csak az lenne a vége hogy az 1000. eset után feladom, vagy hogy kiderül hogy már régóta nincs egyedül...
2016. ápr. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!