Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan keltsem fel egy idegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keltsem fel egy idegen férfi figyelmét, és jelezzem neki, hogy van nálam esélye?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha észrevenne, de könnyen kaphatónak sem akarok tűnni (a rossz értelemben, ha tetszik nyilván nem váratom hű de sokáig csak azért is). Szeretném, ha tudná, hogy vagyok, és pozitív benyomást keltenék, érezné, hogy benne vagyok, de ne is én nyomuljak rá, hanem úgy érezze, hogy ő szúrt ki magának.
2016. ápr. 17. 23:28
 1/10 anonim ***** válasza:
16%
Villants neki véletlenül cicit, bugyit, stb..
2016. ápr. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Engem is érdekelnének ilyen tippek. Bár én nagyon szégyenlős vagyok, de szerintem te egyszerűen csak mosolyogj rá! :) venni fogja a lapot, és ha őt is érdekled, kezdeményezni fog nálad.


23L

2016. ápr. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy kissé bátorisd az még nem annak a jele hogy könnyű eset vagy!Adj okot hogy megszolítson kacétkodj vele vagy épp használd ki egy ovatlan pillanatott hogy hozzá érj..
2016. ápr. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Hát én tapasztalatból tudom férfiként, hogy ilyen jelezgetések félreérthetőek, és többnyire összevissza adják az emberek ok nélkül, szóval nem hinném, hogy egy kacsintás után majd csoda történik, menj hozzá közel vagy valami, és kezdj el beszélgetni vele, mutatkozz be neki, vagy csak kérdezz tőle időt és valami témázni próbálj vele, ha nem megy mond neki hogy megakarod ismerni.
2016. ápr. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Ugyanannyi esélyed van, hogy kihasznál ha te mész oda vagy ha ő kezdeményez nem ettől függ, vagy bejössz neki vagy nem ennyi. A sok pletykáknak pedig nemkell hinni, vagy várod a sült galambot meg huzogatod a szemöldököd, meg a szoknyád...
2016. ápr. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mosolyogj rá, és kezdj el vele beszélgetni. Engem pl. tökre zavarnak a mogorva arcú lányok. Ha visszamosolyog, már beljebb is vagy eggyel.
2016. ápr. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajnos én is jártam már úgy, hogy rám mosolygott egy lány, de aztán mikor próbáltam vele beszélni, jégfalba ütköztem. Tehát nem mindig egyértelműek a jelek. Ezért először a szemezés, ne kapd el a fejed, majd mosoly, ha ezek után se megy oda, akkor valami ürüggyel nyugodtan menj oda hozzá. Pl: mikor jön a vonat, busz stb? Vagy mennyi az idő? Esetleg fel tud-e váltani valamekkora pénzt? 36f
2016. ápr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nők....:D
2016. ápr. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nézz hosszan a szemébe. Érdeklődj mindenről ami őt érdekli, Kérdezgesd, így észre fogja venni, hogy közeledni akarsz.
2016. ápr. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Valami buszos crush-ról van szó, vagy már ismered látásból?

Az első esetben ott a jól bevált szemezés, a másodikban pedig keresd a társaságát, legyél szuperkedves, nevess a viccein, blabla..

2016. ápr. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!