Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mekkora kincsnek számít egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora kincsnek számít egy olyan átlagos csinosabb nő akinek alig számít a külső?

Figyelt kérdés
Nyilván minimálisan számít mindenkinek. Csak olyanra gondolok itt most hogy nagyon elfogadó külső terén tehát pl. Nem zavarja ha kövér vagy alacsony vagy vékony stb.
2016. ápr. 19. 08:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%

Semekkoranak. Mindenki vonzo part szeretne elso sorban az ember igy mukodik.


Barmilyen no akinek nem szamit a kulso sulyos onbecsulesi problemakat sejtet.

2016. ápr. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

1 de gondolok arra hogy ő nem a külcsín iránt vonzódik hanem egy jó komunikáció egy intelligencia stb..

Tehát ő nem egy izmos hasra fog nedvesedni hanem észre

2016. ápr. 19. 08:33
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Minden nőnek a fő erogén zónája az agya, tehát ha arra tudsz hatni, akkor tök mindegy, hogy hogyan nézel ki ... Sovány vagyok, fizimiskára sem egy matyó hímzés, de ha kapok egy esélyt, hogy végighallgasson a nő, akkor bármelyiket kidumálom a bugyijából ;-)
2016. ápr. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
En erre fogadni is mernek h a nok tobbseget jo beszelokevel meg lehet hoditani.
2016. ápr. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem is hiszem el, hogy vannak még nők rajtam kívül, akiknek nem fontos a külső.
2016. ápr. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
32%
#5: Nyugi, vannak még csúnya nők rajtad kívül is :-P
2016. ápr. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"1 de gondolok arra hogy ő nem a külcsín iránt vonzódik hanem egy jó komunikáció egy intelligencia stb..

Tehát ő nem egy izmos hasra fog nedvesedni hanem észre"


A kettot nem lehet elvalasztani egymastol. Nem feltetlenul kell izmos has de egyma szamara vonzo kulso nelkul nem mukodik egy kapcsolat. (na persze nem is eleg onmagaban a vonzo kulso)


Kicsit olyan ez mintha azt akarnad bizonyitani hogy vagy ribi. Pedig ugyan akkora kincs lennel akkor is ha a kulsot is jobban figyelembe venned.

2016. ápr. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%
Számomra is inkább a jó kommunikáció a fontos, minthogy macsó legyen az illető. Szeretem, ha értelmesen el lehet valakivel beszélgetni, és nem kell minden poént elmagyarázni neki. A külső csak annyiban fontos, hogy vonzódom-e hozzá, de elsősorban az értelem a nyerő nálam. Ha jóképűség is társul hozzá, akkor azért nem sértődöm meg, de nem ez a legfontosabb. :D
2016. ápr. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a srácok leírtak előttem ( ment a zöld kéz). A not nem a látvány fogja lázba hozni, kivéve, egyejszakas kalandnal, ott azert magasabban számít, de normál esetben az többet ér a kapcsolat fenntartás érdekében, ha belul értékeket tükröz.

Nekem az exbaratnoim olyan csúnya sracokkal járnak, de valami megis lehet bennük.

2016. ápr. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez a világ nem arról szól, hogy mindegy, hogy nézel ki csak legyél becsületes, és tapadni fognak a nők, sok a felszínes facebook-liba,de ha nem vagy jóképű, és egy szép nő mégis veled akar lenni, annak 100%-osan csak Te kellesz, valószínűleg nem a kocka hasad miatt, hanem cseppnyi értelmet tükröz a tekinteted. Tesómat is mindig bántják, hogy szép milyen lány, hogy kerül mellé ez a troll, aki szerintem nem csúnya.Mellesleg ki mit lát szépnek.
2016. ápr. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!