Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, minden indulattól és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, minden indulattól és ítélkezéstől mentesen meg tudnátok adni, hogy kb. mekkora (nettó) keresete legyen a férfinak, ha járni akar veletek?

Figyelt kérdés

Előrebocsájtom, hogy az anyagiakra szükség van, már nő nélkül is, nincs is ezzel gond. Az érdekelne, hogy mi a minimum és optimum elvárásotok.


A pontos tájékozódás kedvéért, nem kötelező jelleggel, de megadhatnátok a saját nettó kereseteteket is.


Köszönöm!



2016. ápr. 19. 13:39
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön élek, eddig akikkel randiztam a legkevesebb keresettel rendelkező 2000 eurót kapott, ez nekem teljesen ideális, mivel én is ennyit keresek. Egyébként ilyen feltételeim nincsenek, nem vágyok rá hogy eltartsanak, mivel önálló életet szeretnék élni.
2016. ápr. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

nincs ilyen, hogy mekkora legyen. annyi, hogy akarjon dolgozni, ne lusta ingyenélő legyen, és ha nincs munkája, akarjon találni. ennyi.


egyetemre járok, elég csóró vagyok, így természetesen nincsenek igényeim a másik anyagi helyzete felé :D bár majd ha végzek, és dolgozni kezdek, akkor sem hiszem, hogy lesznek majd a fentebbieken kívül, nem másból akarok hasznot húzni :)


de persze bárki valami ilyesmit ír, az biztosan hazudik, de hát sebaj, hátha van itt pár nem elvakult pöc.s :D

21/l

2016. ápr. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
#5 trollkodtam! ez itt a gyk- itt mindenki 200+e-et keres, még a mucsaröcsögei csöves is összeszed ennyit, úgy, hogy adózik is belőle, nem számít, hogy a magyar átlagkereset alig 150e ft!
2016. ápr. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
76%
Ha csak járogatni akar, akkor csak barát marad, ha komolyabban is akar tervezni (pl. összeköltözés, család) és ez kölcsönös, én azt mondom, hogy nálam az alsó határ az én fizetésem 70%-a, de dőzsölni nem fogunk így sem két fizetésből. Én nagyjából 140-150ezer Ft között kapok, és magamat tartom el.
2016. ápr. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 Blade Bone ***** válasza:
65%
Én saját magam miatt szeretnék kb havi 3 milliót, nem nő keresés céljából.. Szeretnék jól élni, segíteni másoknak, felépíteni egy gyárat és mégtöbb emberen segíteni, hogy ne csak a felszín legyen jó, hanem az alatt is..
2016. ápr. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
93%
Érdekes kérdés... szerintem itt nem maga a pénz számít, inkább a tekintély (amivel sok esetben pénz is jár). A férjem 90e-t keresett, amikor összejöttünk, én 150-et, mégis felnéztem rá és tiszteltem a munkájáért (is): mentős volt. Már jópár éve váltott, mondván, hogy ennyiből nem tervezhetünk családot. Most 200e-t keres egy olyan munkahelyen, amit rühell. Én szívesebben látnám megint a régi munkájában...
2016. ápr. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Kb annyi amennyit én, 3-400 ezer körül. Ha sokkal kevesebbet keres, akkor szinte lehetetlen vele közös programot csinálni, mert nem egyezik a ráfordítandó összeg. Ezen kívül számít, hogy elszórja a pénzt, vagy hogy osztja be. Ilyen keresetű pasinál is találkoztam olyannal, hogy hónap végén nem volt pénze, mert elszórta mindenféle értelmetlen dologra.
2016. ápr. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom számosítani, attól függ, neki mik az igényei.


De ha olyan a hozzáállása, hogy összemegy a pötse, ha a nő (is) fizet, akkor nem érdekel alapból.

2016. ápr. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

nem tudodk összeget mondani

de

annyit keressen h a saját életvitelét fizetni tudja és még némi megtakarítást is

nekem alapvető h az én igényeimet nem a pasinak kell fizetni

összeköltözésnél is ez a szabály

amit kell felesbe a többit mindenki magának


nekem 150-170e a bevételem és elég sokat teszek el belőle ...

2016. ápr. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Meg egyetem elott allok. Fejlesztokent mennyit fogok keresni?:D
2016. ápr. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!