Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, minden indulattól és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, minden indulattól és ítélkezéstől mentesen meg tudnátok adni, hogy kb. mekkora (nettó) keresete legyen a férfinak, ha járni akar veletek?

Figyelt kérdés

Előrebocsájtom, hogy az anyagiakra szükség van, már nő nélkül is, nincs is ezzel gond. Az érdekelne, hogy mi a minimum és optimum elvárásotok.


A pontos tájékozódás kedvéért, nem kötelező jelleggel, de megadhatnátok a saját nettó kereseteteket is.


Köszönöm!



2016. ápr. 19. 13:39
1 2 3
 21/30 Sunshinedoll ***** válasza:
Tök mindegy, 130at vagy 1milliót keres, ha nem látok belőle semmit és nem rám költi.
2016. ápr. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
0%
Koltse rad? Gold digger?
2016. ápr. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
a 80 nettósok mit mondjanak?
2016. ápr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Nem az számít, hogy mennyit keres, hanem hogy ki tudjuk-e hozni a hónapot valamennyi megtakarítással.
2016. ápr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.

Egy kicsit azért megleptek, be kell vallanom.

2016. ápr. 19. 19:49
 26/30 anonim ***** válasza:

Minimum nettó 100, mert az enyém is ennyi. Ha többet keres, az persze jó, de nem előfeltétel. Engem amúgy kifejezetten zavarna, ha dupla annyit vagy többször annyit keresne, mint én, mert akkor nyilván magasabb igényei is lennének (pl. drága kaja, drága utazások, drága szórakozási lehetőségek stb.) amiket én nem tudnék kifizetni és így nem tudnánk együtt részt venni ezekben.


30/N

2016. ápr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

"Nem az számít, hogy mennyit keres, hanem hogy ki tudjuk-e hozni a hónapot valamennyi megtakarítással."



tökéletesen igazad van !

2016. ápr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

" amiket én nem tudnék kifizetni"



nem lenne közös kassza?

2016. ápr. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Nem nekem szólt, de én nem akarok közös kasszát, akkor sem, ha én keresek rosszabbul. Gyereket nem akarok, úgyhogy semmi értelme.
2016. ápr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Engem az érdekel, hogy a munkája után legyen hobbija, csináljon valamit, ne csak nézze a való világot, legyen egy (egészséges) szenvedélye. Felőlem lehet az a makettezéstől a bélyeggyűjtésig bármi.
2016. ápr. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!