Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon van azok között akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon van azok között akik itt nyafognak, hogy nem találnak senkit olyan aki amúgy jól néz ki és okos csak nem volt szerencséje vagy ez a társaság a legalja szint?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 20. 09:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Akik csak nyafognak azok ne is vàrjanak csodàt. Aki akar és tesz érte az talàl pàrt magának. Rinyàlni bàrki tud. De tenni érte valamit màr nem buli sokaknak. Sokkal kényelmesebb ràfogni az ellenkező nemre hogy túl válogatós, vagy épp rondasàg, alacsonysàg stb a kifogàs...mint tenni ténylegesen azért hogy legyen pàrjuk.
2016. ápr. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért gondolják itt egyesek, hogy aki itt "nyafog", az semmi mást nem tesz annak érdekében, hogy ismerkedjen, párra leljen? Vagy ezek szerint én kivétel lennék?


Nem tartom magam a legalja szintnek, sőt, emberileg értékesnek tekintem magam. Viszont az tény, hogy nem nézek ki jól. Ezt többek között itt is megerősítette pár ember. Mikor arra kértem, hogy a nagyon népszerű 1-10-ig terjedő skálán helyezzenek el, az átlag 19 ember véleménye alapján 1,473. A legmagasabb pontszám a 3 volt. Szerintem jogosan tartom magam rondának. Ilyen külsővel pedig kezdeményezhetek akármilyen lánynál, azonnal elhajt. Ezt is tapasztalatból írom. Ennek ellenére igyekszem fejlődni kívül és belül is.

2016. ápr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Akinek van ideje nyafogni, az nem próbálkozik eléggé. Egyébként meg nem a külsőn múlik, mert minden embernek más tetszik, más az ízlésük. Lehet pont olyanokat fogtál ki véleményezésre, akiknek hasonlóan nem vagy az esetük. De ez semmit nem jelent.


Amúgy pedig szíve joga mindenkinek nyafogni, hogy nincs párja, de a hisztitől még nem jut előrébb, csak megalázza magát nyilvánosan (ha például a netre jár panaszkodni). Ehelyett is lehetne inkább próbálkozni.


Ha a külsőségeken múlna, én sem találtam volna párt soha. De nem ezen múlik. Azon múlik, kinek ki jön be. Annyi ember van a világon. Ha próbálkozol, találni fogsz olyat akinek te tetszel. Ennyi.

2016. ápr. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
En nem nyafogok!
2016. ápr. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!