Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem kellek komoly kapcsolatra, mert gyerekes vagyok még?

Figyelt kérdés

Érdekelnek komoly témák is, lehet velem bármiről beszélgetni, és nem csinálok mindenből viccet, stb, nem ilyenekre kell gondolni. Hanem elég önállótlan vagyok, kb. mindent a szüleim csinálnak meg, nem igazán vannak céljaim, csak úgy elvagyok, sokszor nevetek baromságokon, tinizenéket hallgatok, gyakran cselekszem meggondolatlanul, nem állok ki sokszor magamért, nem tudok érett nőként viselkedni.


Ez mennyire lehet kizáró ok?


20 L


2016. ápr. 20. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kinek hogy. Engem zavart annak idején, hogy a barátnőm önállótlan volt, nem hiszem, hogy el tudnám viselni újra.


24/F

2016. ápr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, én is 22 évesen álltam munkába és költöztem el otthonról. Valószínűleg későn érő vagy, mint én. Nincs ezzel semmi gond.
2016. ápr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Emberfüggő. Engem nem zavarna. A legtöbb ember előbb-utóbb amúgy is komolyodik. 23/F
2016. ápr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tipikus húszéves lány vagy, don't worry.
2016. ápr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kizáró ok nem lenne, de viszont melléd egy olyan személy kéne aki kicsit kizökkent és tanít. Persze ehhez szerelem is kéne mert így talán hallgatnál rá és megcsinálnád amit kell. De 10-ből talán 1 ilyen férfi van. Ehhez sok energia és erő kell az ő részéről. Nem mindenkinek van a saját problémáin és életén kívül arra ereje és ideje hogy téged felnőtté és önállóvá neveljen.
2016. ápr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nálam ez semennyire. egyenlőre én is tanulok, simán járnék egy ilyen lánnyal, aztán majd változó élethelyzettel, változnának a kapcsolatban is a dolgok... de kapcsolat attól még simán lehet...
2016. ápr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez az onallotlan vagyok, meg celtalan nem hangzik vmi jol szamomra.
2016. ápr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az már eleve egy jó dolog, hogy ezt belátod, tehát kezded felismerni önmagadban a hibákat, tudatosul, hogy mi az amin változtatni fogsz idővel. De még ráérsz. :) Nem kell görcsölni ezen, fiatal vagy, intelligensnek is tűnsz, szóval majd az idő megoldja. Ha még suliba jársz, ráérsz ezen agyalni. Ha nem, akkor keress munkát, próbálj kicsit a saját talpadra állni. A lényeg, hogy valamit csinálj. Szemét egy világot élünk, és minél később kezded el, annál nehezebb lesz.

Ez a tanács mondom, csak akkor érvényes, ha már nem jársz suliba.


34F

2016. ápr. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ettől még nem mondanálak gyerekesnek, főleg ha mondjuk egyetemre jársz, vagy bármi mást tanulsz és azért tartanak el a szüleid. Az életcélokról meg annyit, hogy a jelenlegi világban igencsak nehéz megtalálni őket, jelenleg és is nagyon elbizonytalanodtam minden jövőt illető kérdésben és sajnos a motivációm a dolgok iránt is időközben jelentősen visszaesett.
2016. ápr. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálam ez egyáltalán nem lenne kizáró ok. Ami sokkal fontosabb hogy jószívű legyél, megbízható és odaadó(szeress).
2016. ápr. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!