Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ilyen nehéz lehet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen nehéz lehet egy átlagos nőnek manapság átlagos kedves pasit találni komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Sok lányt ismerek akik ilyen pasit szeretnének de egyszerűen nem találnak normálisat. Általában csak szexet akarnak az átlagos pasik.

Meg kedvesség már nem található meg a férfiakban mert az van elterjedve hogy a nőknek a bunkó pasik kellenek így búnkból lesznek.

Illetve nem kezdeményeznék nem mernek oda jönni a rendes pasik a nőkhöz


2016. ápr. 18. 07:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Én kedves vagyok, segítőkész és nem bunkó. Még csak férfiba sem vesznek, nem hogy még párkapcsolat, stb..
2016. ápr. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
28%

Igen, manapság már csak szexet akarnak. Jól megszívatták magukat a nők. Függetlenek akartak lenni..., szabad szex stb., ezáltal a normális (nem selejtes) férfiak már tök könnyen kapnak szexet.

Amíg ez nem volt, addig jobban értékelték ők is a tartósabb kapcsolatot. Visszanyalt a fagyi. :)

2016. ápr. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok, de a gyerekkoromban "tanultak" miatt nehezen megy a kezdeményezés. Szóval perpillanat nem az nőkkel foglalkozok, hanem azzal, hogy felül tudjak kerekedni a hiedelmeimen, megszokásaimon, félelmeimen.
2016. ápr. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
33%

Többségetek k...rva! Minden pasi normálisnak indul, ti rontjátok el őket! Aztán meg csodálkoztok!

Kedvesség még pislákol bennünk. De már csak pislákol.

Kezdeményezni is mernek a normális pasik. De ti csak a bunkókra mozdultok meg a szerencsétlenekre, hogy majd mellettetek megváltoznak........

2016. ápr. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%

Sok férfit ismerek akik ilyen nőt szeretnének de egyszerűen nem találnak normálisat. Általában csak (*) akarnak az átlagos nők.



(*): na itt bajban vagyok átlagos pasiként, hogy ezt mire cseréljem a mondatodban, mert átlagos pasiként marha nehéz már egy randit is összehozni, hogy kicsit a személyiségem is megcsillanthassam, ne csak kinézetem, de valójában fogalmam sincs, hogy mit is akarnak a nők.

Az biztos, hogy az elterjedt vélekedéssel szemben nem pénzt (lakásom, kocsim, fizetésem van), biztos, hogy nem rosszfiukat (mert a normális lányok nem ilyenekkel járnak, hanem begubózva várják a csodát, hogy rájuk talál a herceg).


Még a legjobb tippem, hogy az "átlagos" szó mást jelent a nőknek és mást a férfiaknak, mert hölgyismerőseim szájából kicsit túl gyakran hallom, hogy mi a bajuk a pasas kinézetével, és, hogy mondjam, átlag nők átlag pasikat minősítenek messze átlag alattinak.



A kezdeményezésről meg rengeteg szó akadt már a GYK-n, nehéz kezdeményezni, ha 100 nőből 99 úgy zavar el a fenébe, mintha a Walking Dead valamelyik zombija szólítaná meg. A férfiaknak is van önbecsülése, és nem szívesen csinálnak olyan dolgokat, amik ezt kizárólag rombolni képesek.

2016. ápr. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom... fordítva is fel lehetett volna tenni a kérdést. Akkor hol vannak ezek az átlagos nők akik az átlagos pasikat keresik?


Illetve én azt gondoltam magamról, hogy ilyen "átlagos" vagyok. De akkor lehet, hogy mégsem? Vagy te nem vagy átlagos?

2016. ápr. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%
Az én párom ilyen :) kedves odafigyel rám hűséges és még csak nem is töketlen.
2016. ápr. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%

Nehéz megtalálni azt, akivel valóban megvan az összhang. Az, hogy valaki átlagos elég relatív mindkét fél részéről. Nekem például rengeteg problémám volt azzal, hogy olyan pasit találjak, aki nem dohányzik. Rengeteg kapcsolatom ment tönkre, mert ebből engedtem, de képtelen voltam hosszútávon tolerálni. Plusz sajnos az időzítés sem mindegy. Ha valaki akkortájt jön ki egy hosszú kapcsolatból szintén rányomhatja a bélyegét egy új kapcsolatra..

De igazából én férfiak és nők közt is ismerek átlagosnak mondható személyeket, akik rendesek, aranyosak...stb. Csak itt gyakorin nagyon sok a megkeseredett ember, akik a sikertelenségeiket nem tudják még hogyan kezelni.

Az én párom is egy teljesen normális, átlagos srác és nagyon boldogok vagyunk. Néha meg is lepődöm, hogy olyanokat mond vagy tesz, amiket én naivan, kislány koromban elképzeltem ideális kapcsolatban. Az is furcsa, hogy ő az első, aki tényleg komolyan tervez velem. Van, hogy szóba hozza az eljegyzést, külföldre költözést és mindent a jövővel kapcsolatban. Ilyen téren én vagyok már a visszafogodtabb. Úgy vagyok vele, hogy majd úgyis alakul.

Szóval nem hiszem, hogy kihaltak volna a normális értékekkel rendelkező férfiak és nők, csak nyilván nehezebb rájuk találni, mert az ilyen emberek általában nem hangosak, kérkedők...stb.

2016. ápr. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
55%

Az ilyen kérdéseket olvasva azt hinném, mi vagyunk a 10 millió szingli országa. Ehhez képest az utca tele van párokkal, akik kézenfogva andalognak.


A gond itt inkább az lehet, amit én látok. Van egy kedves kollégám, aki magányos. Egy 1200 fős multinál dolgozunk, és minden rendes, aranyos lány foglalt, aki szingli, az nem véletlen...Pasiknál is ez van. A rendes foglalt, aki szingli, az nem véletlen: csak dugni akar, barátnőt viszont nem. A házasság szóval hetekre el lehet űzni 5 km-es körzetből. :)


Tehát: alapvetően több a normális pasi és csaj, ők hamar el is kelnek. Így viszont a szinglik közt elvétve akad normális, a többség kapcsolatra alkalmatlan. Így mire valaki talál egy olyat, aki szingli is meg aranyos is, sajnos sok felesleges kört fog futni.


A legnehezebb, hogy minden szingli (pasi és csaj is) azt mondja magáról, hogy ő ideális lenne az ellenkező neműeknek, az is, aki nem. Senki se kezdi úgy, hogy hagyjuk a kàvézást úgy is csak du.gni akarok. Inkább előadja, hogy ő milyen rendes pasi, csak sosincs szerencséje a szerelemben.

2016. ápr. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Te írod ki kétnaponta kb ugyanezzel a szöveggel ugyanezt a kérdést?
2016. ápr. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!