Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen elcseszett a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen elcseszett a mai 20-as korosztályú nők többsége?

Figyelt kérdés
40-es férfiak kellenek nekik nem ám a hozzájuk tartozó 20-as korosztály. 18-20 évesek lógnak 34-40 éves férfiakkal? Mi van ezzel a világgal?
2016. ápr. 20. 21:59
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
20-25 éves férfiak meg járjanak 14-16 évesekkel vagy mi?
2016. ápr. 20. 21:59
 2/25 anonim ***** válasza:
72%

Nézd már meg a mostani a 20-as korosztályú pasikat!

Tudod kinek kellenek... lóg rajtuk a nadrág, isznak, cigiznek, és kb 40 kg-ok. Kössz de egy ilyenre nincs szükségem!


DE! Óriási tisztelet a kivételnek!

2016. ápr. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
73%

Megint az általánosítás...

Meg miért a nők az elcseszettek? A 40-es férfiak nem azok, akik felszedik őket a korban hozzájuk illőek helyett?

(Közelebb vagyok a 30-hoz, mint a 20-hoz, de ha fizetnének érte, sem kéne öreg pasi. Bocs, nekem már a 35-40 éves az...)

2016. ápr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nagyon sok normális 20-on éves férfi van.
2016. ápr. 20. 22:04
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
21 vagyok, a barátom 26 éves. Sosem kezdenék sokkal idősebb férfival. Viszont a korosztályomban rohadt nehéz olyan srácot találni, akivel normálisan lehet beszélgetni, nem piálja meg bulizza szét magát, meg lehet benne bízni, elfogad és felelősségteljes.
2016. ápr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
47%
Imádnám ha igazad lenne.
2016. ápr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Szóval aki 20-as férfi az iszok, dohányzik, bulizik. Oké.
2016. ápr. 20. 22:06
 8/25 anonim ***** válasza:
59%
De lányok most szerintetek tényleg negatívum az, hogy a srác bulizik, iszik, meg cigizik? Nem siránkozni jöttem, de antialkoholista vagyok, aki életében fél cigit se szívott el, és minden egyes összejövetelen érzem ennek a hátrányát. Csajok kérdezi, hogy miért nem iszol, miért nem iszol, de prűd vagy, miért nem tudsz lazítani stb. Vagy például komplett elmebetegnek voltam beállítva, hogy voltam Amszterdamban de se nem prostiztam, se nem drogoztam. Ezek után kajak nekem valamikor nekem van lelkifurdalásom, hogy sportolok, egészségesen kajálok, és nem élek a fent említett csodákkal. 23/F
2016. ápr. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Bocsi a hibákért.
2016. ápr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Igazából nem feltétlen jár jól a lány/nő az idősebb pasival sem.


Mikor felkerültem a húspiac radarjára, 14 körül voltam, és naagyon durván nyomultak az anyámkorabeli és annál idősebb pasasok. Most a legtöbb tinilány nem a hatalmas önbizalmáról híres, és ezt már az idősebb férfiak is tudják, hogy hogy tegyék a szépet, egy naiv, friss, ropogós lánynak. Engem is csak az tartott vissza, hogy én úgy életem meg ezt a nyomulást a 40 fölötti pasik részéről, hogy nagyon elkeserített és taszított. (főleg ha vette magának a bátorságot és behízelgő hangon duruzsolt -szépnek gondolt szavakat, vagy simogatott, taperolt, sokatmondó pillantásokat vetett) Ha akartam volna 4 apám korú (na jó ebből 1 nagypapám is lehetett volna) férfival simán lehetett volna legalább egy éjszakás valami. És persze korombeli srácok meg még ott tartottak, hogy hogyan is szólítsanak meg egy lányt, tehát aki nem volt velük annyira közvetlen vagy kacér, azt szarták le. Többek között engem is. De kötöttem az ebet a karóhoz én korombelivel akartam szerelembe esni, és inkább vártam még jó sok évet. Végül sikerült egy olyan fiút találnom aki korombeli és mai napig boldog kapcsolatban vagyok vele.

2016. ápr. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!