Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Oktalanul gyanusitgat, féltéke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oktalanul gyanusitgat, féltékenykedik. Van ennek jövője igy?

Figyelt kérdés

Együtt élek a párommal, egy éve költöztünk össze. 22 évesek vagyunk.

Mindenre féltékeny a barátnőm, mindenért gyanusitgat .

Egyszer volt egy olyan, hogy a harom éves barátságomat egy lánnyal meg kellett szakítanom, mert irt egy szívet mikor elköszönt.. Azota ezt hallgatom, hogy eljátszottam a bizalmam . Kerek perec megmondta, nem bízik bennem, soha nem is bízott .. Mai nap :


Volt egy kolléganőm , aki otthagyta a cégünket. Együtt kezdtünk ebben a cégben, ezért felhívtam, hogy mi újság, hogy érzi magát .. Elmeséltem a páromnak, hogy nem jöttek be a lany számításai. Felhúzta a le orrát, hogy minek beszélgetek vele .. Minek hívom fel ??

Ma 9 re jöttem be dolgozni, de elindultam hétkor, hogy egy órával hamarabb beérjek . Otthon hagytam a kaját amit elkészítettem, hazamentem érte , nekem ugrott, hogy minek megyek két órával korábban ?!

Elmentem fodrászhoz, rögtön : kinek akarsz tetszeni??


Szóltam neki nagyon sokszor már ezért, mindig ez a válasz:

Nem hogy örülnél neki, hogy szeretlek ..


Soha nem adtam neki okot erre, saját maga miatt ilyen, ugyanis nem hajlandó lefeküdni velem csak hetente 2x akkor is nekem kell kezdeményeznem, meg nekem kell kuncsorogni..


Tippek, tanácsok, ötletek ?


2016. ápr. 21. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

22 évesen ne kösd le magad ilyen csaj mellett, mert nem lesz jobb. Addig tegyél ennek pontot a végére, amíg nem köt össze titeket se közös gyerek, se közös lakás.


35/n

2016. ápr. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem adsz neki okot a féltékenységre (a leírtak alapján nem), nyílt vagy vele, nem titkolózol, nem kauzol és még igyekszel is megerősíteni és segíteni neki abban, hogy legyőzze ezt a hülyeségét, akkor már bőven megtettél mindent, ami elvárható. Ha nem változik, akkor hagyd a fenébe, csak rosszabb lesz.


De amúgy te is hibáztál:

>harom éves barátságomat egy lánnyal meg kellett szakítanom


Ilyet nem szabadott volna tenned. Nem jelölted ki jól a határokat.

2016. ápr. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szegeny jó barát, őt nem zaklatja?
2016. ápr. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Jövője lehet, de az ugyanúgy fog kinézni.


Én nem lennék egy ilyen emberrel, a szakítás mellett szavazok én is, mint az előttem szólók.

2016. ápr. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előttem írokkal egyetértve!

Ez mar olyan szintü betegség, hogy csak megbeszélés nem fog segiteni.

Az is garantálva, hogy nem is fogadna el segitséget a kigyogyuláshoz. Ő hűségeddel ellentétben abban biztos, hogy ő nem beteg, sőt okos! És ö tudha a frankot! Ne nézze senki őt butának!

Szoval ha nem akarsz rámenni le kell lépned!

2016. ápr. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!