Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Barátnőm állandóan féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Barátnőm állandóan féltékenykedik mit csináljak?

Figyelt kérdés
tegnap pl lecseszett mert feltöltöttem egy képet a fészbukra amin a macskám ásít és szerinte gyanús h sok nő likolta a macska ásítós képemet... de volt olyan is h multkor mivel nagyon kanos voltam azt mondta h csak szexuálisan kihasználom de mikor nem vok annyira kanos akkor azt mondta h lehet azért nem vagyok az mert kielégítettek mivel tudnám jobb belátásra bírni h kevésbé legyen féltékeny?

2015. aug. 20. 23:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
sehogy. :D mióta vagytok egyébként együtt? leültetek már erről beszélni? tudja hogy bízhat benned? vagy az előző kapcsolataiból fakad a bizonytalansága? én nem bírnék egy ilyen kapcsolatban együtt lenni senkivel, akármennyire szeretem..
2015. aug. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
multkor azt a becenevet adtam neki h kétkedő alfonz azért nagyon megsértődött
2015. aug. 21. 00:02
 3/7 A kérdező kommentje:
fél éve én soha nem csaltam meg senkit a szavamat meg eddig maradéktalanul betartottam soha nem változtattam semmit amit kimondtam
2015. aug. 21. 00:03
 4/7 Fish1 ***** válasza:
Ezzel nem tudsz mit kezdeni. Egyértelműen komoly önértékelési zavarai vannak, ezen csak saját maga tud változtatni, ami egy hosszabb folyamat + akaraterő.
2015. aug. 21. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dobd ki.
2015. aug. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ennek a dolognak számtalan oka lehet. Például ha te nem az elődje lehet megcsalta. Na vagy mondjuk olyan trauma érte amitől sérült az önértékelése súlyosan. De az is lehet hogy az zavarja hogy sok nő között mozogsz vagy érzelmileg eltávolodtatok egymástól vagy te tőle.Előbb az okát kéne megfejteni ahhoz hogy te bármit tegyél az ügy érdekében.
2015. aug. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én nem csaltam meg soha senkit de ezt írtam is... előttem egy barátja volt akit elég rövid időn belül kivágott mert h más csajokat lájkolgatott a fészbukon meg nézegetett meg csajozgatott mellette... azelőtt pedig középiskolában állandóan csúfolták meg kiközösített volt nem nagyon van barátja sem tulajdonképpen ha lehet ezt mondani én vagyok igazából mindene ami számomra nagy nagy pozitívum is egyben... én meg tényleg próbálok a kedvében járni ha nincs velem akkor egy nap beszélek vele weben 12 órát vagy attól többet is akár... de mindezek ellenére elég egy apró dolog elég ha vmit félreért és akkor teljesen kicsúszik a talaj a lába alól és akkor mindennel meggyanúsít megválni meg nem akarok tőle mert nekem soha az életemben nem volt ilyen nőm aki ennyire szeretne és ragaszkodna hozzám
2015. aug. 23. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!