Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Legyen elméleti a kérdés mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyen elméleti a kérdés mert tudom, hogy senki nem hisz az ilyesmiben, ha egy harmincas évei vége felé járó férfi minden szempontból rendben van, még sincs szinte semmilyen párkapcsolati múltja az milyen hatást gyakorol egy nőre?

Figyelt kérdés
Egy olyan nőre aki komoly kapcsolathoz keres partnert és már nem kezdő a párkapcsolatok terén.

2016. ápr. 21. 20:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
53%

ma 23:32


Akkor közlöm, mivel látom, nem vagy túl intelligens, a válaszaid értéke is ezt mutatja.

Leírom mégegyszer, kicsit szájbarágósabban, hogy te is megértsd. Volt három, hosszú (3, 4, 6,5 év) GYÖNYÖRŰ kapcsolatom... Nagyon is tisztelem a nőket, azokat, akiknek helyén van szívük és eszük is van. A buta libákkal nem nagyon tudok mit kezdeni hosszútávon, az ágyon kívül. Nagyon zavaró, hogy valaki életképesebb igaz? :)

2016. ápr. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

ma 23:32


Egyébként világ életemben csóró voltam, olyan közegben nőttem fel, ahol hamar megtanultam, ki az aki simlis, és ki a megbízható. Szerencsére az anyagi helyzetem megváltozott, hála Németországnak. A tapasztalataim pedig segítenek a választásban, tehát ha én lekötöm magam, arra mérget vehetsz, hogy nem a pénzért lesz velem, mert nem fogja tudni, hogy mennyi van. ;)

2016. ápr. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"Akkor közlöm, mivel látom, nem vagy túl intelligens, a válaszaid értéke is ezt mutatja."

"Nagyon zavaró, hogy valaki életképesebb igaz? :)"

Túlzásba vitted az arroganciát, így gyakorlatilag mint vitapartner leírtad magad. Pedig egy-két dologban még igazad is volt, de ahogy mondják, a stílus maga az ember.

2016. ápr. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

ma 23:49


A stílus relatív, az interneten. Függ az ember adott hangulatától, a vitapartnertől, a témától és csak felszínes véleményt lehet formálni a másikról kettő hozzászólásból, de mivel emberek vagyunk, tökéletlenek, nem lehet minden szituációban, és nem is kell mindig a legszebb oldalunkat mutatni, de ettől még érvelhetek a véleményed ellen, ha egyszerűen butaságnak gondolom. ;)

2016. ápr. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

ma 23:49


Tessék. Hármas, hatos, és kilences hozzászólás is én vagyok. Mit látsz? (...)


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szerel..

2016. ápr. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Lehet most nagy malacod van velem, csak időszakosan nézem a gyakorit.:-) Felismertem a kérdésben valakit!

28 éves nő vagyok. Ismerkedtem egy nálam 10 évvel idősebb férfival, irdatlan ideig udvarolt, mire beadtam volna a derekam, nem lépett, flegma lett.

Lett egy velem egyidős barátom, 1,5 évig voltam vele. Ezért az említett férfi kikerült a képből. Neki nem volt komoly kapcsolata.

Olyan hatást gyakorol, válaszolva a kérdésedre, hogy én még mindig várom, hogy felhívjon, elhívjon... Jelenleg nincs senkim, neki nem volt még komoly partnere, nem fog lépni, ha lépne, igent mondanék. De ez sosem fog megtörténni, pedig kicsit se érdekel, hány gyereke van, hány nővel feküdt le, mit pletykálnak össze róla. Kedvelem, vonzódom hozzá, a többi nem számít.

De ha ő nem lép, én nem erőszakolhatom rá, nem az én műfajom. Megtörtek már lelkileg, 20 éve, udvari bolondot nem csinálok magamból 28 évesen...

Üdv Neked Kérdező!:-)

2016. ápr. 22. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ha ennyi idősen nem volt még normális kapcsolata, akkor egészen biztos, hogy nincs minden szempontból rendben. Ez még egy harminchoz közeledőnél sem normális, nem ám egy majdnem 40 évesnél. A nők nem egy ilyennel akarnak komoly kapcsolatot, inkább menekülnek tőle.

Ha nem csak elméleti kérdés, akkor azt javaslom, hogy keress egy hasonló kategóriájú nőt. Olyat, akinek szintén nem volt még senkije. Vajon miért olyan nők véleményére vagy kíváncsi, akik már nem kezdők a párkapcsolatok terén? Vagy az kizárt, hogy egy tapasztalatlan nő is lehet "minden szempontból rendben"? Vagy esetleg eszedbe jutott, hogy ha egy nő bizonyos korig senkinek nem kell, akkor valami gond van vele? Elárulom, hogy a férfiakkal is ugyanez a helyzet.

2016. ápr. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!