Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az átlag alatti tulajdonságokk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlag alatti tulajdonságokkal született pasik úgy tudnak csak elviselhető, valamennyire boldog életet élni, ha elmenekülnek a világ elől?

Figyelt kérdés

Lehet hülyén hangzik, de nekem az átlag alatti tulajdonságokat örökölt ismerőseim közül azok érzik magukat úgy nagyjából jól, akik valami tevékenységbe menekülnek a világ elől, pl. WoW vagy valami más játék, könyvek, valami szöszmötölős hobbi, stb., és csak az létezik számukra. Akik a "normális" életben próbálnak sikeresek lenni, tehát próbálkoznak csinos barátnőt szerezni, tekintélyt kivívni, azok csak egyre frusztráltabbak lesznek.

Erről mit gondoltok?


2016. ápr. 22. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
pontosan így van ! én már kiszálltam a párkeresési versenyből inkább elfoglalom magamat sportolok dolgozom tanulok! minek feccőljek olyanba energiát pénzt ami nem hoz hozamot? felesleges
2016. ápr. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4%

https://www.youtube.com/watch?v=IwMEa8vuKOY


2 perc 40 másodperctől a Nagy Igazság kimondása! :D

2016. ápr. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

ez egy baromság, hogy a szöszmötölős hobbi az elmenekülés a világ elől!


Ha engem az foglal le, akkor az foglal le. Mást meg a csajozás foglal le. Nem vagyunk egyformák.


Egyáltalán nem érzem magam frusztráltnak, mert nincs barátnőm. Sőt, sokkal jobban érzem magam amióta nincs! Tele vagyok tervekkel, élettel, nincs aki leszívja az energiáimat a hülyeségeivel!

2016. ápr. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
4, ezt még megérteném, ha gyakran látnék olyat, hogy az választja ezt az életet, aki egyébként választhatja a másikat is. De inkább csak azok szoktak ilyenek lenni, akiknek a csaj, társasági élet nem jön össze.
2016. ápr. 22. 12:15
 5/9 A kérdező kommentje:
Meg lehet félreérted, írtam azt is, hogy nekik csak ez létezik. Az normális, ha az embernek van valami hobbija, amivel időnként leköti magát, de ezeknek ez teszi ki az életét.
2016. ápr. 22. 12:15
 6/9 anonim ***** válasza:
9%
Meg még azt is mondta ez a nő, hogy a drogos, alkoholista, feleségüket csaló pasiknak azért lehet nőjük, meg gyerekük, mert ők sokkal férfiasabbak nálam és a többi nőtlen férfinál.
2016. ápr. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem ütöm meg a mai "álompasi" szintet, de rendelkezem olyan dolgokkal amivel azok nem. Voltak pár kapcsolatom, hosszabb, rövidebb, de jelenleg egyedül vagyok. Miért? Egyszerűen azért mert eddig egyik lányt sem éreztem méltó páromnak. Aranyosak voltak meg stb, de én nem egy bárányt keresek hanem egyenrangú társat. És amíg nem találok egy ilyen lányt, addig inkább egyedül élek mint sem egy rossz kapcsolatban. És ahogy írták mindenki más.


23/F

2016. ápr. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Boldog élet ott kezdődik, hogy te fejben eldöntöd, hogy boldog életet élsz, és NEM a téged körülvevő anyagi javaktól a kocsitól, háztól, fizetéstől vagy épp a barátnőtől teszed azt függővé!


Van 1 rokonom, pont olyan mint te, azt hitte, hogy hű de tökéletes élete lesz ha lesz bnője, lett is, minden happy, együtt öregednek meg. most 6 év után a csaj 1ik percről a másikra összepakolt és lehagyta. A rokonom meg ott rinyál fészbúkon, hogy milyen sz@r az élet. Így járt, ettől még nem dől össze a világ, és lehet boldog élete!

2016. ápr. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De akkor az ismerősöd arra az időre boldog volt legalább.
2016. ápr. 22. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!