Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit gondoltok arrol hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arrol hogy remenyvesztett vagyok 20 evesen? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziazstok 20/F szoval mit gondoltok arrol hogy ket kapcsolatom volt az elsö egy masfel evig tartott de aztan össze jött egy lannyal, es ha le kellene irni ezt a kapcsolatot akkor ugy tennem meg hogy en az összes csillagot lehoztam volna a sracnak az egröl de ö csak azt vette mindig eszre hogy miattam van sötet, ezutan kicsit kesöbb volt egy egy honapos kapcsolatom de azt szamitasban sem veszem, nem voltam bele szerelmes sem.

szoval miert van az hogy vagyom egy kapcsolatra szivem melyen, de egy igazi kapcsolatra ahol a szerelem oda-vissza jatszik, de amikor ismerkedek valakivel akkor felek közel engedni, es ha közel is engedem, annyira szkeptikus, es pesszimista vagyok, tök negativan allok mar ehez az egeszhez, ugy ertem ugy se fog senki engem ugy szeretni ahogy en öt, ebben nem hiszek mar, es nem tudok bizni, meg mindenki csak dugni akar...

lehet egyalltalan ket meleg egyutt boldog eletük vegeig es ugy hogy nem vonnak be harmadikat meg negyediket, ezt annyira gaznak tartom, en ha szeretek valakit akkor mindenki mas erdektelen szamomra.

mit gondoltok erröl? es kinek milyen tapasztalatai vannak? valamit valaki pls.



2016. márc. 8. 18:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

Én nem tudok mit válaszolni erre mert még alig több mint egy éve vagyok együtt a párommal és oda-vissza szeretjük egymást.


Azt tanácsolom hogy próbálj kicsit hinni az emberekben és legyél kicsit optimistább. Biztosan megtalálod a hozzád illőt. Csak lehet hogy több idő kell hozzá. 20 évesen még bőven van időd. Igaz én se vagyok sokkal több :)

25f

2016. márc. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem szeretem amikor ezt mondja valaki, ugyertem halas vagyok amiert irtal. csak mindig ezt mondja mindenki hogy huu te meg nagyon fiatal vagy, ugyis jön valaki, vagy azt hogy meg alig van tapasztalatod, .. ami talan igaz hogy nincs sok tapasztalatom mert nem vagyok egy farok örült meleg tipus, .. de van annyi tapasztalatom ami nekem pont eleg, nehez embernek tartom magam, a masik problemam meg meg az is hogy, nekem a magabiztos, hatarazott, ugymond hatalomtelljes emberek jönnek, ugy ertem nem szeretem a gyerekes felfogast, a kicsinyes hozza allast, ha valakinek nincsenek celljai, es almai, csak teng leng vagy ilyesmi nalam ez tabu, es mint tudjuk ez a fajta szemelyiseg a meleg vilagban nagyon nagyon ritka, ha meg egy jo külsövel kell parosulnia akkor meg ritkabb szoval, nem tudom.. köszönöm hogy irtal. :)
2016. márc. 8. 18:49
 3/14 VirágésBence ***** válasza:
100%
A hozzáállásodon kéne változtatni és talán úgy könnyebb lenne
2016. márc. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
szerintem igazan van csak tudod ez tenyleg nehez, szoval mindig megerzem ha valami büdös, ha valami nem stimmel es a vegen mindig kijön a szavam vagy amit gondoltam hogy" es tenyleg jol gondoltam basszus" meg minden, bejönnek a megerzeseim, ... es igy nehez optimistanak lenni ha az ember tenyleg normalis a külvilaggal szemben es mindig a csalodast kapja vissza, a jo tett helyeben jot ne varj, annyira ram illik hogy valami hihetetlen
2016. márc. 8. 19:02
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs tapasztalatom. Nem ismerkedtem, se interneten se sehogy. Kicsit amolyan magányos csendes típus voltam. Aztán egyszer megbeszéltem egy találkozót egy sráccal. Amint megláttam beleszerettem. Jót elbeszélgettünk azóta együtt vagyunk. Nekem vannak céljaim, álmaim és határozott is vagyok viszont a barátom tényleg olyan amit le is írtál hogy nem tudja mi lesz vele később. Semmi terve sincs.


Na, lehet kicsit összevissza írtam, de azt akarom kihozni belőle hogy szerencse is kell hozzá. Sosem hittem hogy majd elmegyek az első randimra és elsőre lesz valaki aki az igazi.

Sosem tudhatod.

Én csak bíztatni akarlak hogy ne gondold magad reményvesztettnek.


Első voltam.

2016. márc. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

hozzad szolnek, elsö!

eltudsz most attol tekinteni hogy szerelmes vagy? es megosztani velem a gondolatod arrol hogy vajon jo e szerelm? vagyis tapasztalataim szerint, amikor en szerelmes voltam akkor telljesen vak is, vagyis nem telljesen mert eszre vettem a a rosszatt es ha valami büdös volt ahogy azt irtam is, csak nem voltam benne 100%-os soha mint pl. most tiszta fejjel hogy nem vagyok szerelmes, mert ugy amikor az ember szerelmes, remenykedik hogy: hatha nem ugy van, biztos csak tevedünk...

szerinted le elheti valaki az eletet szerelem nelkül?

es vajon jo e szerelem?

mert szoktak mondani hogy nincsen rozsa tövis nelkül, es ezt nagyon adom.

nem akarok sebezhetö lenni ha majd megint szerelmes lennek netan, nem akarok fogast hagyni magamon, egy tökeletse kapcsolatot szeretnek, ahol ugyan ugy feltetel nelkül szeretnek engem is ahogy en öt..

te hiszel ebben vagy mit szolsz ehhez?

2016. márc. 8. 19:16
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A kapcsolat nem arról szól, hogy minden lila, szivárvány van az égen és egyszarvúak rohanálnak fel-alá. A Te problémád az, hogy sokkal szerelem centrikusabb vagy, mint mások. (...és ez nem feltétlen baj, csak nehezebb.) Biztosan találni fogsz egy olyan srácot, akivel kölcsönösen szeretitek egymást, csak ne állj hozzá a dologhoz ilyen negatívan. A szerelemhez két ember kell, tehát 50%-ban csakis rajtad múlik, hogy mi hogyan fog alakulni a dolog, de ha pesszimista vagy lényegesen lerontod a esélyeidet. Fel a fejjel, mindig lesz valami! :)

20f

2016. márc. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Az a gondod szerintem hogy a másfél éves kapcsolatodhoz hasonlítasz mindent. Felejtsd el. Vannak olyan srácok akik igazán tudnak viszont szeretni. Tökéletes kapcsolat viszont nincs. Mindig mindenkinél vannak hibák de el kell fogadni a másik hibáit.

Ha nem engeded közel magadhoz a másikat akkor tényleg nem is fog tudni igazán szeretni.

2016. márc. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

üdv a való életben

hidd el nem ez volt az első pofára esésed, de ha ennyire vágysz a szerelemre nyilván nem szeretnél sokáig akár évekig egyedül lenni

ahhoz pedig hogy találj valakit ismerkedned kell.

Talpra kell állni és felejtsd el ezt a "úgy se fog senki engem úgy szeretni ahogy én őt" , legyen ez a célod hogy találd meg :D

2016. márc. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

egy percig sem gondoltam hogy minden roszaszin, es hogy van tökeletes kapcsolat.

ettöl azert mar sokkal erettebb szemelyisegem van, de amugy igazatok, ezt a masfel evet vetitem ki az egesz eletemre es ez a nagy gaz, de akkor sem tudok ujra hinni meg bizni, meg eljatszani a hattyuk vadat hisz a veg kimenetel mindig ugyan az, csak egy atmeneti allapot az egesz ami egy ideig tobol aztan lehalkul,.. marad a megszokas vagy a külön elet....

ismerkedes es a stb.. felesleges.

2016. márc. 9. 00:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!