Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet egészséges lelkű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet egészséges lelkű, mozgássérült nőkkel ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azért írok ide, mert úgy érzem itt az ideje. Enyhén mozgássérült 34 éves férfi vagyok. 2,5 éve vagyok egyedül, hosszú utat tettem meg ez idő alatt.


Igazán Megszerettem magam, és ezzel párhuzamosan másokat is. Ezért szívesen ismerkedtem volna olyan nőkkel, akik szintén különlegesek.


De nagyon szomorúak a tapasztalataim. Kb senki nem fogadta el magát, ami azonnal kiderül mikor lehull az álarc. Nem tagadom, valamilyen szinten generàlom is ezt, mert csak olyan emberrel szeretnék megismerkedni, aki szereti azt ami, és aki mert már érti, hogy az életnél nincs fontosabb. És teljesen mindegy, hogy milyenek a körülmények, mert az életet az általunk adott vàlaszok foglaljàk keretbe. Nem a körülményeink.


De a legtöbben nem képesek szívből elhinni, hogy értèkesek. Észből próbàlják úgy, hogy elkezdik sorolni az erényeiket. Pedig alapból értéles mindenki,


Egészséges nőkkel is ismerkedtem, de amikor 3 kilo (szerinte) plusz miatt valaki depressziós lesz, vagy görgeti maga előtt a sérüléseit, azzal én nem alkotok jó párt.


Stabil, egészséges lélekkel rendelkezem, akit nem kell formálgatni és megmenteni sem. Elég ha valaki örül ha megérkezem az életébe. Nekem egy elvárfélém van. Varázsoljon el a tekintete.


Szerintetek hol érdekes ezt a (akár sérült akár nem) hölgyet keresni?


Szívesen ismerkedem csak beszélgetés céljából is mert nincs sérült ismerősöm. De tényleg csak akkor, ha szereted az életet, és nem haragszol a világra. :)


Köszi, ha elolvastad.



2016. ápr. 23. 01:08
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Hogy tanácsot adjak neked, megkell próbálnod neten beírni kritériumnak azt, hogy mozgássérült valamely társkeresőnél, az a helyzet én nem sokkal találkoztam eddig mármint interneten amióta társkeresőzöm, lehetséges, hogy van külön ilyen fajta kereső, ahol ilyen emberekkel ismerkedhetsz, itt nem hnném hogy találsz de sok sikert kívánok neked!
2016. ápr. 23. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként szerintem nagyon szép dolog hogy így gondolkozol, de talán megpróbálhatod a kicsit magát el nem fogadó típusokat pozitívvá tenni esetleg, hiszen érthető ha valaki ilyesfajta problémával rendelkezik egyszercsak a semmiből lesérül vagy született, hogy depressziós lesz és negatív, lehet, hogy sok emberen tudnál segíteni, hogy te konkrétan, hogy érted el, hogy elfogadd magad, persze ez csak egy ötlet.
2016. ápr. 23. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

Kevés lesz ilyen,szerintem!


Mert aki már testileg sérült,az nem sok esélye van,hogy egészséges lelke lesz!


Nagyon szépeket írtál,esetleg fórumokon,társkeresőbe írd az elvárásaidat,remélem sikerül beszélgetned,ismerkedned emberekkel,sok sikert kívánok neked!

2016. ápr. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi kommenteket. Nem szeretnek megmento lenni. Igy eltem 30 eves koromig. Azert mert kicsit elterek az atlagtol, sokkal tobbet bele adtam a kapcsolatba, mint az atlag. De valojaban azert mert azt gondoltam engem csak igy lehet szeretni. Kompenzaltam. Kozben nincs mit, mert ha valaki azt gondolja h van, akkor barmit mond, mantraz maganak..nem fogadta el magat. Ne azert szeressen valaki mert kirangatom a negativ gondolatokbol, mert az kapaszkodas lesz a reszerol, nem szeretet. Szeresse magat es oruljunk egymasnak is ;)


Jo vagyok ugy ahogy vagyok, kulonben miert kaptam volna eselyt elni. A legtobb embertarsam a gyermekkortol kondicionalt herceg-hercegno mesektol szenved. Azok is, akik teljesen epek. Mindenki a tokeletest keresi, ami nem letezik es inkabb egyedul maradnak az emberek. Na en azt keresem, aki nem igy gondolkodik. Akinek nem a rivaldafeny kell, hanem az a boldogsag ami a lelkebol indul. Es tudom, hogy nincs sok. De a lenyeg h van. Es meg is leljuk egymast szerintem. :)

2016. ápr. 23. 08:50
 5/32 A kérdező kommentje:
Ja a neten az altalam megtalalt lehetosegeket vegigjartam. De biztos van olyan amirol nem tudok.
2016. ápr. 23. 08:54
 6/32 anonim ***** válasza:

Pfuuu öregem több hozzád hasonló ember kéne, bár abban nem tudok egyetérteni, hogy minden ember értékes. De most abba ne menjünk bele, hogy miért mert nem az a téma.


Nekem is eltartott egy ideig elfogadni amilyen vagyok avagy a nehezen hízó vékonyabb srác. Én azt vallom, hogy mivel tökéletes sosem lehetsz : vagyis pont az az eset, hogy jajj 3 kiló +-om van meg van egy pattanás a seggemen stb.

Így maga az eltöltött idő azzal, hogy javulj hozza meg az elfogadást illetve az elégedettséget. Pl. én is mióta komolyabban edzem, mozgok és kicsit máshogy élek azóta meglátszik rajtam, wich is nice :D


Igazából nem tudom..vannak rendezvények külön mozgássérült embereknek is nem? Olyan, mint a paralimpia csak kisebben érted :D

Na még annyi, hogy szerintem te pontosan az az arc vagy , aki egy kerekesszékben bodysurf-ölne egy koncert közepén.


Szóval hajrá a továbbiakban is.

2016. ápr. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
A tesom a vak baratnojevel egy szorakozohekyen ismerkedett meg, a tesomnak egyebkent semmi baja, makk egeszseges szoval a romkocsmakat tudom ajanlani:-)
2016. ápr. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 Ypszilon1980 ***** válasza:
Én látássérült barátnőmet netes társkeresőn ismertem meg, szeretjük egymást. Nem jó ez a hozzáállásod, bár tény, hogy ez lenne az ideális, de a nőknek nem ez kell. Túl pozitív vagy,sok elvárással. Egyedülállóként a legjobb vagy, minta sok ember előtt, kapcsolatilag sajnos nem.
2016. ápr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Ha ugy elnem az eletem, hogy a noknek (tehat a masiknak) mi kell, akkor ujra es ujra becsapnam magam. Mert csak azert lennek valamilyen, mert annyira gorcsosen akarnej kapcsolatot az eletembe. :) sok-sok ilyet latok. Inkabb feladjak magukat teljesen azert h ne keljen egyedul lenniuk. Ez zsakutca, aminek a vegen leet hogy 2 honap de az is lehet hoy 25 ev mulva, de belerongyol az a bizonyos fek nelkuli gyorsvonat.


En azt keresem akivel automatikusan jonnek a komoromisszumok es nem eroltetve :)


Ha valaki azt szereti meg bennem ami azert vagyok h o szeressen, akkor abbol sosem kerekedik ki oszinteseg. Soha.

2016. ápr. 23. 18:23
 10/32 A kérdező kommentje:

6/9: az amirol beszel csak a felszinre jo, nem az okot szunteti meg csak a tunetet kezeli. Ha barmi miatt forman kivul merulnel, visszaesnel. Az onelfogadas belulrol jon, szivbol es nem fugg kulso tenyezoktol :)


En amit ezzel kapcaolatban latok, hogy sokan elhiszik az ep testben ep lelek dolgot. Ha ez igy lenne, akkor sacc per kb 6.3 milliard egeszseges kezzel,labbal rendelkezo boldog ember lenne. De nincs. :)


Most eszembe juttattad azt h poenbol kiprobalnam a kerekes szkeket, sose ultem meg benne. :)

2016. ápr. 23. 18:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!