Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Esélytelen vagyok a lányoknál....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esélytelen vagyok a lányoknál. Akkor most mi legyen?

Figyelt kérdés
Ocsmány vagyok, alacsony és dagadt. Ráadásul már elég idős is. Még sosem volt barátnőm, de nem akarok egyedül megöregedni.

2013. máj. 10. 06:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Járj edzeni, válts stílust (ami most menő, de nem a páwásra gondoltam). Járj kozmetikushoz, ha az arcformádon nem is, de ha bőrhibáid vannak, azon tud segíteni.
2013. máj. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fejezd be a siránkozást, és szedd össze magad!

Irány sportolni!

2013. máj. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Csak egy kis akart kell, és tuti siker.:) Ha feladod persze hogy nem fog sikerülni.
2013. máj. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jajrj oromlanyhoz!
2013. máj. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Válts a pasikra.
2013. máj. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Megsúgom, öregem, hogy nekem életemben először 28 éves koromban volt csajom. Előtte nem is csókolóztam sosem. Elhanyagolt volt a külsőm, hájas voltam és szőrös. A szőr alatt meg pattanásos. Jól beittam egyik este és kihajigáltam a hűtőből minden sz@rt, átrendeztem a lakásom, kitakarítottam. Ez volt az első. Másnap vettem egy kardiogépet meg súlyzókat, gumiszalagot és mint egy megszállott elkezdtem gyúrni. Másfél év alatt lefogytam, volt rajtam izom. Elmentem kozmetikushoz, ő rendbe tette a ragyáimat, fodrász kezdett valamit a fejemmel. Átrenováltam a ruhatáramat és ezek után nem sokkal, jött az első nő az életemben.

Úgyhogy vagy kezdesz valamit magaddal, vagy törődj bele, hogy egyedül leszel egész életedben.

2013. máj. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gyertek velem kocsmázni, srácok!


Aki debreceni az előnyben!:D


egy ronda sorstársatok ;)

2013. máj. 11. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!