Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire esélytelen egy alacson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire esélytelen egy alacsony pasinak barátnőt találni?

Figyelt kérdés

Lassan már a velem egy magasságú és pár centivel kisebb nőknél nem is merek próbálkozni sem, mert folyamatos elutasítást kapok azért, mert alacsony vagyok nekik.


173 cm vagyok, és már nem egy kb. 145-160 cm magasságú nő utasított el, hogy nem tudna rám férfiként tekinteni, mert a férfiak 190 cm-nél kezdődnek. Az annál alacsonyabbak csak "makettek". :( (Ezt egy kb. 150-155 cm körüli nő mondta nekem, olyan egy-másfél fejjel voltam magasabb tőle.)


Szeretnék már párt találni, de ilyen alacsony növéssel sikerülhet egyáltalán?


28/F



2016. ápr. 24. 11:59
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást. Én sem éreztem magam alacsonynak, tekintve hogy a családban is legalább egy fél fejjel mindenkinél magasabb vagyok (szülők, nagyszülők).


Mégis nem egy ilyen csajba futottam bele, és higgyétek el, nem írtam volna ki, ha csak egy eset lett volna, mert az elsőre én is azt mondtam, hogy nem 100-as a csaj (tekintve hogy olyan jó fejjel voltam magasabb tőle, és nem voltam neki elég magas).

De ugye a sokadik eset után csak megfogalmazódik az emberben a kérdés, hogy most én vagyok defektes, vagy az eddigi összes? :D

2016. ápr. 24. 12:39
 12/20 anonim ***** válasza:
82%

Előfordulhat, hogy valami más lehet a probléma

veled, csak egyszerűbb ráfogni a magasságodra.

2016. ápr. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
91%

"Az az 5 centi, ami közöttünk van, szemmel nem érzékelhető." - De érzékelhető... :-)


Különben kérdező, szerintem nem vagy alacsony, akinek 190-nél kezdődik a férfi, az marhaságot mondott, más kérdés, hogy neki ők tetszenek, de azt nem így kellett volna megfogalmaznia. Nekem a te magasságoddal nem lenne bajom, azzal már igen, hogy fiatalabb vagy nálam (legalábbis ennyiből, amit tudok rólad). Minden esetre ne add fel.

2016. ápr. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Kenzo Tenma ***** válasza:
87%
Egyáltalán nem. A hozzáállásoddal és a stílusoddal van a probléma.
2016. ápr. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

A személyiségem nyilván nem jön át pár sorból, így erre nemigen tudnátok választ adni. De pár gondolatot leírhatok, ami dióhéjban vázolja mentalitásomat:

Jóképű, sármos és nem utolsó sorban szerény vagyok. Viccen kívül a környezetem helyes srácnak mondott mindig is.Informatikai mérnök vagyok, illetve egy államvizsga választ el a diplomától, mert sajnos magán jellegű okok miatt halasztanom kellett a tanulmányokat.

Az általános és középiskola mellett amolyan esti iskolaként elvégeztem egy Alapfokú művészeti iskolát rajz/festészet szakon. Nem igazán szeretek dicsekedni vele, de most le kell írnom, hogy kapjatok egy képet, a képeim megfordultak már egy-két kiállításon, és rajz/festménypályázatokon is többnyire előkelő helyen végeztek munkáim.

Hobbijaim közé tartozik ugye a festészet, a szakma miatt az informatika és a technológia nyomon követése, barkácsolás, elektronikai áramkörök tervezése és építése. Biliárd, bowling, darts jöhet, szeretem őket, különösen az elsőt. Utazni nagyon szeretek, több országba sikerült már eljutnom.

Kirándulás, túra jöhet akár gyalog akár két keréken.

Férfi létemre a konyhában is otthonosan mozgok (jelenleg egyedül vagyok egy albérletben, és hétvégén főzni kell magamra), süteményezésben szinte kiskorom óta segédkeztem Édesanyának. Ezt valahogy Édesapámtól tanultam, hogy ha neki nem volt semmi dolga, akkor besegített anyunak vagy a konyhában (mosogatás, süteményezés, vagy csak egyszerűen vette a porszívót, és kiporszívózott), mert így annyival is több időt tölthettek együtt. Ezt én is így gondolom, társat/párt keresnék, nem pedig cselédet.

És hát ugye az emberhez hozzá tartoznak a rossz tulajdonságok is, amit én nem szégyenlek, mert ettől vagyok az, aki. Néha hajlamos vagyok mindent az utolsó pillanatra hagyni, és ebből adódóan előfordul, hogy késésben vagyok (ez van). A dátumoknak külön határidőnapló van a telefonban, mert hajlamos lennék megfeledkezni a születésnapokról, névnapokról.


Nem tudom ezek alapján milyennek gondoltok, mindenesetre igyekeztem leírni a főbb, szerintem értékelendő (legyen az jó vagy rossz) tulajdonságaimat őszintén.

2016. ápr. 24. 13:16
 16/20 anonim ***** válasza:
28%
Igen, ennyire. Ha alacsony vagy, bitang jóképűnek vagy gazdagnak kell lenned, hogy valami esélyed legyen nőt szerezni.
2016. ápr. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Kenzo Tenma ***** válasza:
67%
A személyiségeddel nincs probléma ezek alapján, de én nem is erre céloztam. Oké, hogy ezeket most ide le tudtad írni, de egy nőnek elő tudnád adni magad úgy, hogy érdekeld? Ezen múlik az egész. Ezeket az esélytelen, meg alacsony sajnáltatós dumákat pedig tessék elfelejteni, mert ha ezt szajkózod, akkor egy búvalbélelt ember leszel, olyan pedig nem kell a csajoknak, akiben nincs vér.
2016. ápr. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
90%
Ezek alapján nincs veked semmi probléma. Persze lehet, hogy élőben nem így látnak a nők.
2016. ápr. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Hát figyelj,173cm az egyáltalán nem alacsony! Kezdjük itt. A pici lányok többsége (nem mind azért, van kivétel) pedig kompenzálásul úgyis egy létrát fog keresni maga mellé. Szerintem 165-175 cm-es csajok közt több az, aki a vele egymagas +/- 5cm férfiakat preferálja, vagy legalább is elfogadja (vagy nagyon keveseket egyáltalán nem érdekel egy férfi magassága).

Ja, hogy velük nem próbálkoztál?!

2016. ápr. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Így a szemembe még sosem mondták hogy alacsony lennék (vagyis egyszer, "viccesen" közölte egy lány hogy milyen kis pici vagyok..) de azt biztosra tudom, hogy zavarta őket és ez is közbejátszott abban, hogy végül nem jöttem össze még senkivel.

20 F 172cm

2016. ápr. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!