Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet hogy egy 28 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet hogy egy 28 éves csinos nőnek csak két pasi próbálkozott nála úgy hogy az egyik a pasija?

Figyelt kérdés
Egy nagyon csinos lány ismerősömmel beszélgettem hogy olyan sok udvarlója van a mai nőknek. Erre ő azt mondta hogy ez nem igaz. Nála is pl csak két pasi próbálkozott összesen és ráadásul az egyik a mostani pasija.
2016. ápr. 24. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
En egy picivel fiatalabb vagyok nála es nem is mondanám magam túlságosan csinosnak, megis legalabb hetente egyszer beprobalkozik valami. Szóval en eleg elképzelhetetlennek tartom, de ez en vagyok :)
2016. ápr. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
#1 valaki* bocsi elírtam 
2016. ápr. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Simán létezhet. Környezetén tök sok múlhat, meg az ő viselkedésén is.
2016. ápr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Letezhet. Akin latszik hogy muanyag az agya is, konnyen atverheto, komolytalan, nincs onbecsulese azoknal sokan probalkoznak mert ha el is utasitja a jelentkezot nem szamit.


A normalisabbaknal inkabb kozos erdeklodes alapjan megy.

2016. ápr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát én úgy-ahogy, de el tudom képzelni. Visszajelzések alapján csinos vagyok és szép az arcom (amivel persze én nem értek egyet:D), de még sem nagyon próbálkoznak a fiúk. De nyilván erről én is tehetek, kissé zárkózott és visszahúzódóbb lány vagyok, nem az a tipikus tinip*csa, akinek feltűnési viszketegsége van és mindenhol a középpontban van, fennhangon beszél, csak hogy biztosan mindenki hallja és folyamat a fiúk nyakán lóg. Ez nem én vagyok, önbizalomhiányom is van és biztosan ez kifelé is megjelenik rajtam. Alapból kedves lány vagyok, de többször mondták már fiúk, miután megismerkedtek velem, hogy nem is olyan vagyok, mint amilyennek gondoltak. Mert úgy első ránézésre kissé komoly és "szigorú" lánynak tűnök, pedig egyáltalán nem vagyok ilyen. :D Azóta ezen változtattam, de még van hova fejlődnöm.

Na szóval, amit ki akarok ebből hozni, hogy sok múlik a lányon is szerintem.


22L

2016. ápr. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Létezhet, ha okos, igen, valamiért kevésbé mernek közeledni az okos nők felé.
2016. ápr. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Még a csúnya nőknél is rendszeresen próbálkoznak. A nők viszont csak azt veszik számításba, aki elég jól néz ki, és ez általában a próbálkozók nagyon kis százalékára igaz.
2016. ápr. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha a mostani párját nagyon fiatalon szedte össze, akkor simán lehetséges.....amikor kapcsolatban van, akkor nem viszonozza más férfiak közeledését, így azok nem próbálkoznak be feleslegesen.

38F

2016. ápr. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!