Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan hihetném el magamról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hihetném el magamról, hogy elég jó pasi vagyok ahhoz, hogy lehessen egy csinos, dekoratív barátnőm?

Figyelt kérdés
Elég sokat foglalkozom a külsőmmel, mégis tele vagyok komplexusokkal, soha nem érzem magam elég jónak. Állandóan méregetem magam, hogy vajon ez-az-amaz csaj mellé elég jó lennék-e, mert mindig attól félek, hogy max a nekem nem tetszőeknek kellenék. Hogyan rendezhetném ezt el magamban?
2015. okt. 29. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Az önhipnózis nemigen működik hosszabb távon!
2015. okt. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az régen baj barátom ha " dekoratív" barátnõt akarsz. A nõk nem dísznek vannak. Talán, De csak talán ha többet fogalalkoznál a szellemi és érzelmi fejlõdéseddel mint a külsõddel találnál magad mellé egy kedves, Aranyos, lányt. Amúgy meg a szépség relatív nem mindenki szerint szép egy lány vagy helyes egy fiú. Egy jó tanács kicsit határolódj el a külsôségektôl és próbálj megismerni egy lányt aki számodra szép. Figyeld meg,hogy abban a percben Amint megszereted jól fogtok mutatni egymás mellett. De ez a " azért Kell szép csaj, meg azért gyúrok, hogy jól mutassak a bombanôm mellett" meglehetõsen szánalmas.

18L

2015. okt. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az önbizalmadat kellene erősítened. Nem a sok külsőségen múlik, mikor lesz kapcsolatod, vagy ha igen, az olyan is lesz.
2015. okt. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Te kuldeni kep, en mondani oszinte velemeny:)
2015. okt. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2., eléggé rosszul értelmezted, amit leírtam. Aki számomra szép, azt dekoratívnak tartom. Meg alapvetően a jó öltözködésű lányok tetszenek, ami nem hinném, hogy felszínesség, mert a stílus a személyiség része. Ne haragudj, de nem tudom elfogadni ezt a "csak az embert nézd, a külsőt ne" dolgot. A vonzalom nem döntés kérdése, hanem vagy megvan, vagy nincs, és tudom magamról, hogy belőlem kik váltják ki.
2015. okt. 29. 19:31
 6/8 A kérdező kommentje:
Meg nem azért akarok jól kinézni, hogy "jól mutassak mellette", hanem hogy én is vonzalmat keltsek azokban, akik bennem keltenek.
2015. okt. 29. 19:54
 7/8 anonim ***** válasza:

"Elég sokat foglalkozom"

"állandóan méregetem"


azért számomra is úgy tűnik, hogy te csupán külsőségekre alapozol, ezt keresed és szeretnéd, hogy benned is csupán ezt keressék.

nyilván csak az alapján tudjuk ezt megítélni, amit TE leírtál...

2015. okt. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azért ezekre hegyeztem ki a kérdést, mert más területeken nem kételkedem magamban. Ebben az egy dologban vagyok bizonytalan, emiatt állandóan ezt próbálom javítani.
2015. okt. 29. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!