Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányokat szeretném megkérni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányokat szeretném megkérni, hogy írják le őszintén, hogy milyen külsőleg és belsőleg egy normális, majd hogy milyen egy átlagos férfi?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 24. 18:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Az átlagos férfi se nem túl vékony, se nem túl kövér, nekem olyan arcra hogy ránézek és helyes meg minden, de mégsem fog meg benne semmi. Belsőre az átlag férfi (a saját tapasztalataim szerint) nem retten meg attól, hogy hazudjon, nagyobbnak tüntesse fel magát annál mint ami, annak érdekében hogy megszerezzen egy nőt, mindegy milyen célra. Ugyanúgy a környezetemben azt latom hogy egy átlagos férfi a szüleivel él, jól el van ott es eleg nehéz kirobbantani onnan.

Nos egy normális pasi számomra külsőtől független, nem ez teszi normálissá, csak legyen valami ami megfog benne. Törekedik arra, hogy önálló legyen, megteremtse magának saját erőből azt az egzisztenciális hátteret, amit mondjuk en is elértem önerőből. Fontos a megbizhatóság es a tisztelet is, mindkét részről persze valamint nekem az is fontos, hogy ne féljen az arcomba mondani, hogy most hulye vagy/hisztis vagy/ tévedsz, legyen önálló véleménye mindenről.

Ékezetek miatt bocsi, telefonról irtam, remelem erre gondoltál. 24L

2016. ápr. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%

Miért, a kettő kizárja egymást? :)

Őszintén szólva az én személyes tapasztalatom az, hogy az átlagos férfi (vagyis a többség) nagyon éretlen személyiség, képtelenek a konfliktusokat érdemben kezelni, vagy konfliktuskerülők, vagy uralni akarják a társukat. Nagyon sok az önállótlan, ambíció nélküli férfi, és sokan azt várják egy kapcsolattól, hogy "javítsa meg" őket.

Nos, én az átlagtól eltérő társat kerestem a fentiek miatt. Olyat, aki önálló, vannak céljai is tesz is értük, törekszik a fejlődésre, képes megfogalmazni az érzéseit, az igényeit, akivel meg lehet beszélni a problémákat (meghallgat, együttérez, törekszik a közös megoldásra), és fordítva is: ő is egyértelműen jelzi, ha valamiben változásra van igénye.

Nagyjából ennyi a lényeg. Külsőre meg az számított, hogy számomra vonzó legyen.

2016. ápr. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkét választ!


Szeretném eldönteni, hogy melyik csoportba tartozom, de láthatóan ez nem lesz olyan egyszerű, a felsorolásaitok alapján semmiképp.

Csak példa, de átlagos vagyok ezek miatt:

nem túl vékony, se nem túl kövér, nekem olyan arcra hogy ránézek és helyes meg minden, de mégsem fog meg benne semmi;

nem retten meg attól, hogy hazudjon, nagyobbnak tüntesse fel magát annál mint ami, annak érdekében hogy megszerezzen egy nőt;

képtelenek a konfliktusokat érdemben kezelni, vagy konfliktuskerülők;


Azonban normális férfi vagyok ezek alapján:

egy átlagos férfi a szüleivel él (mivel régóta önálló vagyok);

Törekedik arra, hogy önálló legyen, megteremtse magának saját erőből azt az egzisztenciális hátteret;

legyen önálló véleménye mindenről;

Nagyon sok az önállótlan, ambíció nélküli férfi, és sokan azt várják egy kapcsolattól, hogy "javítsa meg" őket (nagyon nem igaz rám);


Eddig kb. 50-50%.

2016. ápr. 24. 20:03
 4/13 Sunshinedoll ***** válasza:
38%
Egy átlagos pasi nem ronda, de belsőleg egy kalap szar. Egy normális pasi külsőleg olyan amilyen, de belsőleg pár fokkal jobb a kalap szarnál.
2016. ápr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%

#1

Tudtam hogy a nőknek nagyok az elvárásai, de végre valaki bevallotta.

Se nem túl sovány, se nem túl kövér (megadhattál volna testzsírszázalékot is) -> azaz pont jó, arany középút.

Arcra helyes, de nem fog meg -> Tehát aki nem helyes, az már egyenesen a selejt kategória...

Nem retten meg attól, hogy nagyobbnak tüntesse fel magát annál mint ami -> jé, próbál megfelelni az amúgy qrva nagy elvárásaitoknak...

Normális pasi külsőtől független, csak legyen valami ami megfog benne -> tehát az előbb felsorolt dolgoknál többet teljesítsen


Tipikus nő 2016, aki azt állítja, neki csak a belső számitt 👏 👏👏


Végül gondolom átlagosakkal szóba sem állsz, csak a szőke herceggel fehér paripán.

2016. ápr. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

5-ös

Én nem értelek, 1-es nem volt sem túlzó, sem pedig a realitásoktól elrugaszkodott.

Sokkal inkább zavaró sztem Sunshinedoll válasza, amiből lerí valamiféle férfigyűlölet.

2016. ápr. 24. 21:57
 7/13 anonim ***** válasza:
68%

#1es vagyok.

Nincsenek óriási elvárásaim, azt irtam le ami szerintem átlagos/normális. Természetesen elvárom a páromtól azt, amit en eddig elértem az életben es ha ez túlzás es nagyok az igényeim akkor en kérek elnézést.

2016. ápr. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
8%

#5 vagyok

#1 leírta az átlagos mai nők elvárását, ami általában szerintem irreális, pláne azt nézve, ők sem tudnak annyit nyújtani. Persze ha #1 bomba nő akkor bőven megértem, de ez általában nem igaz.


Sunshinedoll ugyan elég szélsőségesen, de mondhatni valósabb elvárásokat támasztott a férfiak felé. Itt szertném megjegyezni, h az átlagba szerintem a férfiak 40-50%-nak bele kellene esni, ami #1-nél több mint lehetetlen. Nála az átlagosnak vett elvárásokat 10% teljesíti.

2016. ápr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.

Számomra ez az átlagos kategória amit leírtam, persze van átlag alatti es feletti is és mégsem lehettek olyan nagyok az elvárásaim ha megtaláltam ezek alapján is a volegenyemet, akivel mar tobb mint 6 éve egyutt vagyunk.

Nyilván mindenkinél mások ezek a tényezők, sokban függ a háttértől is és a neveltetéstől, hogy egy nő mit szeretne, de szerintem az enyémnél jóval nagyobb elvárások is vannak :)

2016. ápr. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Válogatni könnyű :D

lassan a legrondább nőkhöz is km-es sorok állnak

2016. ápr. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!