Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az normális ha 1 hét alatt...

Az normális ha 1 hét alatt majdnem 1 kilót "híztam" (vagyis csak nőtt a súlyom, mert külsőleg semmi változás sincs)?

Figyelt kérdés
kétlem h egy hét alatt táplálkozás miatt lehessen egy kilót hízni ráadásul úgy, hogy ugyanannyit ettem mint amennyit szoktam. járok kondi terembe edzeni de eddig is jártam és idáig nem volt ilyen...
2014. júl. 6. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem csupán többet ittál, mint amit kiizzadtál? Amúgy nálam is előfordul afféle "ingadozás". De utána vizzsa is fogyok az eredeti súlyomra. De ez sok mindentől függhet.
2014. júl. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

attól függ mennyi idős vagy dohányzol e vagy most szoktál le róla?

mert ekkor szokott hízni ennyire az ember ha dohányzik vagy ha felborul a bioritmusa. persze ezen kívül számos betegség tünetei is lehet.

Ha súlygyarapodáson kívül bármi szokatlant észlelsz magadon akkor az nem normális de nem szeretnélek ijesztgetni a legjobb ha meglátogatod a házi orvost ha valami egyéb vagy furcsa/szokatlan tüneteid vannak.

2014. júl. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!