Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti ertitek a ferfi viselkedeset?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ertitek a ferfi viselkedeset?

Figyelt kérdés

Sokat evödött viccelödött velem de miutan talalkank volt megszunt ez a nyegle viccelödö stilus es bekomolyodott vajon miert ?

Azonkivul szexet is akar de nem tudom mennyire komolyak a szandekai, es szeretnem h mondja a szandekait anelkul h en rakerdezzek es ugy tunjön h parázok stb

Honnan lehet tudni h mi lesz?

A szex fogja eldönteni a dolgokat ?

Vagy mi egy felnött kapcsolat merföldköve?

En 39nö , ö meg 54, allitasa szerint evek ota szingli , szexkapcsolata se volt , van egy felnött lanya



2016. ápr. 24. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Miert nem akarsz rakerdezni/
2016. ápr. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ciki rakerdezni , szerintem a ferfi kell kimutassa ezt a szandekat es ha nem mutatja ki akkor nincs mit nem akarja csak szexet
2016. ápr. 24. 18:33
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Fu bzdmeg...
2016. ápr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én ezt az írást nem értem.
2016. ápr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ennyi információ alapján nem tudom eldönteni. Mit jelent az, hogy "bekomolyodott"? Ha mondjuk azt, hogy komolyabb témákról beszélgettek, megnyílt neked, az határozottan komolyabb szándékot jelez. (Vagy azt, hogy barátnak tekint, ezt nem lehet tudni ennyiből.)

Miből derül ki, hogy szexet is akar?

Ezen kívül érdeklődik irántad, odafigyel rád, udvarol, bókol? Ezek lennének a leglényegesebb szempontok...

Az pedig, hogy ő mit akar, adott esetben tökmindegy. A lényeg, hogy TE mit akarsz! Azt figyeld, hogy megkapod-e tőle, amire TE vágysz, ellenkező esetben teljesen felesleges az ő kegyeit keresni, mert totál alárendeled magad már rögtön az elején. Gondolom, eléggé megfelelési kényszeres lehetsz... Pedig nem neked kell megfelelned az ő elvárásainak, igényeinek, hanem ennek kölcsönösnek kell(ene) lenni. Csak abból lehet jó és tartalmas kapcsolat.

2016. ápr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Te mit szeretnél tőle?

Nincs sok tapasztalatod a párkapcsolatok terén?Nagyon elveszettnek tűnsz.

2016. ápr. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Miert milyen valaki aki jartas a kapcsolatok teren ?
2016. ápr. 24. 20:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem fogadd meg a saját tanácsodat,ha nem mutatja a komolyság szándékát akkor nem akar mást csak szexet.
2016. ápr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kenzo Tenma ***** válasza:
Én a nőit nem értem többnyire. Pl most sem értem, hogy miért rugózol ennyit.
2016. ápr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!