Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lesz velem ha nem fogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz velem ha nem fogok tudni túllendülni a felszínességen, és elfogadni a "saját kategóriámat"?

Figyelt kérdés

Nem vagyok csúnya, de jóképű sem, izmos, menő macsó sem vagyok, és egyfolytában a csinos csajokat bámulom meg. Néhányat meg is szólítottam, semmi értelme nem volt "van barátom".

Azok a lányok akiknek én tetszem nekem nem jönnek be. Adtam nekik esélyt jártam velük egy rövid ideig, és lefeküdtem velük. Nem volt jó egyáltalán. Annak ellenére sem, hogy jó belső tulajdonságaik vannak, szemben a szép csajokkal szemben (akik nem feltétlenül plázacicák).


Ennek mi a lesz a vége? Nem tetszek azoknak, akik nekem tetszenek, nem vagyok izgalmas, jó külsejű pasi. Nekem nem tetszenek, azok, akiknek én tetszem, és már 28 éves vagyok, nincs sok időm már. :((


Mitől vagyok ennyire felszínes? Hogyan vetkőzzem ezt le?



2016. ápr. 26. 08:30
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Mi nem volt jo kevesbe szep lanyokban?


Nekem egyebkent pont ellenekezo tapasztalataim vannak. 1 nagyon szep plazacicaval volt dolgom, olyan volt hogy fadarabnak se lenne jo. A legjobb pedig teljesen atlagos kulseju lanyyal volt.

2016. ápr. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt úgy szoktam mondani, hogy ez a "fétised". Valamiért ilyen vagy. Lehet, hogy egy családállítással vagy más jellegű segítséggel "levetkőzheted", lehet, hogy úgy sem. Van ismerősöm aki már közel a negyvenhez -tíz évet simán letagadhat és le is szokott- szinte csak huszonévesekkel jön össze.


Nem kell elfogadni a "saját kategóriádat" (bár szerintem ezek a kategóriák... hm..) hanem ha már kategóriák meg szintek akkor nem azt kell várni, hogy megtetszel a királylánynak, mert a mai királylányok nem nagyon járnak a kúthoz békát csókolgatni, hanem Neked kell jobbnak lenni.


Jó külsejű is lehetsz és izgalmas is. 1-2-3 fokkal jobbat ki tudsz hozni magadból. Manikűr, jó fodrász, aki nem csak a divatot ismeri, de azt is figyelembe veszi, hogy Neked mi jó. Divatos arcszőrzet, szép tartás, határozott kommunikáció, kedvesség, udvariasság és lazaság. Ezek mind tanulhatók akár youtube videókról akár azzal, hogy valakit utánzol (ha mélyen beleásol ebbe a témába ki fog derülni: még a testtartást is valakitől tanultad és bár gyerekkorban ezek maguktól mennek felnőtt korban is tanulhatóak - igaz, nehezebben és igen sok, gyakorlatilag napi 24 órás odafigyeléssel).

Ezek a legfontosabbak, ráadásul nem feltétlen járnak plusz költséggel - "csak" rengeteg időráfordítással.


Ami már pénzbe kerül: kellemes illatú parfüm és minőségi ruha. Van olyan aki rád sem néz, ha meglát rajtad egy rosszabb cipőt. Férfias ékszerek, óra, stb.-vel még tovább turbózhatod a külsőt.

2016. ápr. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, kevés esélyed van manapság a boldogságra, mert aki csinos, az nyilván több ember közül tud válogatni, és nem véletlenül van médiaideál meg tömegízlés... nagy eséllyel talál olyasvkit, aki belsőleg ÉS külsőleg is magasabb szinten áll.


Nem kell megalkudnod, de bele kell törődnöd, hogy nem biztos, hogy lesz vkid. Ami nem feltétlenül baj. Az a baj, ha emellett rinyál vki, meg a nőket hordja el mindenféle felszínes p...ának.

2016. ápr. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
14%
28 éves? Akkor a legnagyobb a férfitöbblet! Abban a korosztályban. Szerintem, ha lehetőséged adódik egyszer bármilyen nő megszerzésére, akkor azt ragadd meg, mert egyedül fogsz maradni. Ilyen idős korban, férfiként nem szabad válogatnod egyáltalán, főleg ha még jóképű sem vagy, akkor örülj, hogy nem kényszerülsz melegházasságra.
2016. ápr. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tegyél valamit azért, hogy izgalmas, jó külsejű pasi legyél.
2016. ápr. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritkán látom azt, hogy valaki bevallja, hogy felszínes. Már megtetted az első lépést a változtatáshoz amúgy.
2016. ápr. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!