Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Feromon parfüm tényleg segithe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feromon parfüm tényleg segithet a csajozásban, vagy csak legenda?

Figyelt kérdés
Ha a nőknek a kémia számit, akkor ezen elv mentén akár segithet is egy ilyen készitmény, mennyire van ennek valóságalapja? Valakinek bevált?

2016. ápr. 26. 18:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Fogalmam sincs, DE van az a bugyiszaggató illat, amitől legszívesebben rávetettem volna magam a pasira. Nem tudom feromontartalmú volt-e vagy milyen márka, de annyira beindított, hogy olyat se előtte, se azóta nem tapasztaltam.

Jó, ha egy igénytelen és kifejezetten csúnya férfin lett volna, nyilván ezzel sem szedett volna fel, hiába az illat.

A legtöbb férfi parfüm nem ízlik általában, mert túl nőies, túl fűszeres, vagy túl pacsuli szaguk van. Azóta is érdekelne, hogy mi lehetett az az illat.

23L

2016. ápr. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Legenda, mármint az ilyen vásárolható gagyival nem lehet. A feromont elő kell állítani... ez olyan mint a nagy pénisz. Lehet mindenféle gagyit szedni meg nővesztő masszás, de az nem jó semmire, növeszteni kell... Hát ez van.
2016. ápr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nem. Ezt a tegnapi tapasztalatomra alapozom, mikor az autóban ülve a kereszteződésben összenéztünk egy pasival és egy másodperc alatt ott volt a szikra. Ügye így nem volt illat, ráadásul tegnap szerintem elég rosszul is néztem ki, de abban a tizedmásodpercben mosolyogtunk és szemeztünk egymásra. Egy ideig a mellettem lévő sávban ment... nem mondom tovább... De bármelyik ilyen szemezős-ránézős példát mondhatnám, csak az illatot kérdezted, és a tegnapinál tényleg még csak szóba sem jöhetett, hogy érezzem.

Viszont egyszer egy pasi ismerősöm, akivel akkor találkoztam először egy bizonyos márkájút magára fújt és háááát... azóta nekem az "a férfi illata" (bér ehhez hozzátartozik az is, hogy az illető modorában is "maga a férfi" volt.

2016. ápr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%
Legenda. A nőknek csak a külső számít. Jó, büdös azért ne legyél, de ezt leszámítva nem fontos, hogy milyen parfümöt használsz.
2016. ápr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Persze, hogy segít. Ha csak egy kicsit teszel magadra, akkor könnyebben ismerkedsz, ha egy egész üveget öntesz magadra, akkor gyakorlatilag nyílt utcán megerőszakolnak.
2016. ápr. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
A kloroform az segít hidd el! :D
2016. ápr. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
26%
Mindíg elcsodálkozom milyen hülyeségeket tudnak csinálni a kétségbeesettek emberek.
2016. ápr. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A kloroform nem is rossz ötlet. :D
2016. ápr. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Próbáltam, lófaxt nem használt
2016. ápr. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Mindenki másban hisz, az tuti, hogy ha igénytelen vagy és ápolatlan még a feromonx parfüme se tud csodát tenni. Sokkal jobb úgy oda bújni valakihez, hogy jó az illata és legszívesebben letépnéd róla a ruhát. Mivel mással érnéd ezt el, mint a feromon parfümmel? Lehet szépíteni a dolgot, de parfümöt elvileg mindenki használ amúgyis , akkor miért ne használhatna olyat ami ad egy kis pluszt?
2016. máj. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!