Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Feromon parfüm tényleg segithe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feromon parfüm tényleg segithet a csajozásban, vagy csak legenda?

Figyelt kérdés
Ha a nőknek a kémia számit, akkor ezen elv mentén akár segithet is egy ilyen készitmény, mennyire van ennek valóságalapja? Valakinek bevált?

2016. ápr. 26. 18:25
1 2
 11/12 Titusztitusz ***** válasza:
Ez a szöveg szerintem csak egy primitív marketingduma, aminek semmi alapja sincs...Azért a nők párválasztási ösztöne nem ilyen egyszerűen, primitíven müködő dolog, hanem jóval összetettebb tényezőkön alapul...(Legalábbis szerintem...)
2016. máj. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Valamelyik nap elsétált mellettem egy férfi, akinek rendesen rágógumi illata volt. Bizony isten utána fordultam, hogy ez mi. Kérdeztem barátnőmet, hogy ő is érezte? Felvilágosított, hogy az egyik kollégájának (30-as férfi), ugyanilyen parfümje van. Nem mondom, hogy a rágógumi illat a kulcs a szívemhez, de őt megjegyeztem. :D


Szerintem fontos az illat, de leginkább a sajátod. Mármint nem kell, hogy oroszlán szagod legyen, de nem kell férfi parfümben se fürdeni. Főleg nyáron. Vannak férfiak, akik után döglenek a nők, és a szó legszorosabb értelmében: el lehet tőlük ájulni, annyi parfümöt/dezodort fújnak magukra. Most, hogy így belegondolok, egyik páromnak se volt szokása, hogy túlzásba vigye az ilyen kozmetikumokat, mindnek elég diszkrét illata volta, de a bátyám fürdik ezekben. Lehet, hogy pont azért nem jön be, mert a tesómra emlékeztet.


Azt nem tudom, hogy milyen hatása van ezeknek a feromon parfümöknek, de amit magadra fújsz, az nem a te illatod lesz, hanem valami szintetikus cucc. Viszont az szerintem ugyanúgy működik, mint a sajátod: vagy bejön egy nőnek, vagy nem.

2016. máj. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!