Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hogyan lehet új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan lehet új emberekkel összeismerkedni társaság nélkül?

Figyelt kérdés
Ahhoz sajnos nincs elég bátorságom, hogy egy idegen nőhöz szóljak.
2016. ápr. 27. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
32%

Én nem tartok baráti társaságot, mert az csak megnehezíti a csajozást. Sajnos a mai emberek és főleg a magyarok azok olyan köcsögök, ha látják, hogy baráti körben alakul valami 2 ember között, akkor csak azért is keresztbe tesznek nekik, nehogy már ők boldogok legyenek érted... magyar mentalitás.

Ha jóképű vagy akkor a társkeresőn ismerkedhetsz. Ha nem vagy jóképű akkor is felmehetsz bohócnak egy társkeresőre, de akkor tényleg csak az leszel, nem fog senki visszaírni. Élőben is hasonló a helyzet, ha tetszel egy nőnek, ő fog kezdeményezni, vagy addig bénázik körülötted amíg meg nem szólítod. Ha nem tetszel neki, el fog küldeni, egyesek, az ilyen Sunshinedoll félék meg bunkón fognak elküldeni mint egy kutyát... ilyen az élet. Üdvözöllek a férfi többség országában.

2016. ápr. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Például itt. Írj nekem privátot, hogy szeretnél beszélgetni, ismerkedni.

...Ja, bocs, mégse, mert férjnél vagyok :D

Na, most komolyan. Hozzám pl gyakran oda jönnek a kondiban pasik, ha látják, hogy kínlódok valamelyik géppel, mert pl némelyik már elég rozoga és nehezen lehet beállítani. Ilyenkor mindig arra gondolok, hogy ha nem lenne férjem, akkor tutira a kondi lenne az a hely, ahol ismerkedni tudnék, mert tökre kézenfekvő ilyenkor ismeretlenekkel szóba elegyedni például így, hogy oda jön nekem segíteni.

2016. ápr. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
neten
2016. ápr. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindig meg lehet találni a helyet. Nincs konkrét hely, ahol lehet ismerkedni, mert mindenhol lehet. Csak bátorság kell hozzá! :-)

Neten is lehet, így talán könnyebb kezdeményezni. Itt is lehet. Én beszélgettem már pár normális sráccal. Bár már meg sem lepődöm, hogy az ország másik felében laknak. :-)

21/L

2016. ápr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

gyakorold az ismerkedést idegenekkel. szép fokozatosan lehet fejleszteni. eleinte csak nézz az utcán az emberek szemébe és tarta pár másodperc szemkontaktust. aztán, ha ez már jól megy, akkor köszönj rájuk. semmi más, csak egy kedves köszönés a napszaknak megfelelően. aztán, ha már ez is megy, akkor egyszerű, hétköznapi dolgokat kérdezz meg idegenektől: mikor jön a busz, mennyi az idő, merre kell menni valahova, ilyenek. aztán jöhet a semleges csevegés, hogy szép napunk van, ritkán járnak a buszok, sok az ember, stb. később lehet egyre tovább fejleszteni a készségeket, míg már nem okoz többé gondot bárkivel bármiről elbeszélgetni.


egyébként vannak erről mindenféle könyvek és tréningek, tanfolyamok is, érdemes fejleszteni a kapcsolatteremtési és kommunikációs képességeket, készségeket, mert nem csak az ismerkedés során, hanem a mindennapi életben, munkahelyi karrierben is rengeteget tud számítani, hogy milyen kapcsolatokat tudsz kialakítani és ápolni az emberekkel...

2016. ápr. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Neten.

1-esnek üzenem hogy BARÁTI társaságban ez nem fordulhat elő, sőt! ;)

2016. ápr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!