Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit akarhat ez a fiú? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat ez a fiú? Vagy csak szórakozik?

Figyelt kérdés
Kb egy hónapja beszélgetek egy fiúval akit neten ismertem meg,de mindenről eltudunk beszélgetni éjjel nappal.. Volt már személyes találkozó is,ahol jól érezte magát velem a fiú és én is jól éreztem magam vele.Pont ugyanolyan jól elvoltunk mint mikor neten beszélgettünk, és elmondása szerint személyesen is tetszettem neki... Na de...Voltak és vannak fura "megjegyzései" pl: felhozza témaként,hogy van terve velem, ha rákérdezek,hogy mi az a válasza,hogy majd alakul minden..Vagy rákérdez,hogy mi lenne ha én bele szeretnék? Elmondom a válaszom,hogy elmondanám mit érzek és megkérdezném őt,hogy mit érez meg mit akarna..De ha visszakérdezek,hogy akkor mi lenne ha ő szeretne belém,akkor az a válasza,hogy nem tudja mi lenne..Rákérdezek,hogy akkor miért kérdezte ezt meg tőlem,hogy mi lenne ha bele szeretek? Az a válasza,hogy jó lenne mert "megfogtam".... Kicsit nem tudok kiigazodni ezen mert néha úgy tűnik,hogy egyik szava üti a másikat..Ha meg nem tudja mi lenne ha belém szeretne és ha arra goldol,hogy a távolság miatt nem tudja akkor legalább mondaná úgy..Amúgy éppen abban a városban fogok lakni munka miatt ahol ő él, de ő ezt nem tudja még..
2016. ápr. 28. 10:19
 1/8 A kérdező kommentje:
Volt olyan megjegyzése is,hogy sokat akar velem lenni és megismerni mégjobban..
2016. ápr. 28. 10:20
 2/8 A kérdező kommentje:
*gondol
2016. ápr. 28. 10:21
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Még nem olyan stabilak az érzelmei, inkább fellángolás, de pozitívan áll hozzád, és ahhoz, hogy ebből kapcsolat legyen. Azért ellentétesek picit a mondatai, mert cikáznak a gondolatai, érzései.

Ne reagáld túl. Tényleg majd alakulnak a dolgok, nem hinném, hogy szórakozna.

2016. ápr. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A személyes találkozó mikor volt? Azóta csak neten beszéltek? Én egszer ezen buktam be, hogy hiába találkoztunk személyesen, én azt hittem, minden ok, majd mikor egy hét, két hét után nem hívott el újra, akkor nyögte be, hogy bocsi, de nem.

Milyen távolságról van szó?

2016. ápr. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Múlt héten volt hétvégén most hétvégén újra találkozunk..
2016. ápr. 28. 10:30
 6/8 A kérdező kommentje:
170km távolság...
2016. ápr. 28. 10:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem értem, miért idegeskedsz :D Szerintem majd eldől minden a találkozók alkalmával...ne agyalj addig.
2016. ápr. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
170km re nem megyünk el brahiból!
2016. ápr. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!