Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem mosolyog mint a vadalma vagy nem majmolja az átlagot annak tényleg drasztikusan csökkennek az esélyei a pártalálásra? (24/F)

Figyelt kérdés
2016. ápr. 28. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

Attól mert nem akarsz olyan lenni, mint mindenki más és gyediségre törekszel, ez nem befolyásolja szerintem. Aki olyan lányt/fiút keres, akt a többiek is elfogadnak, az már eleve rossz.

Viszont aki nem mosolyog, annak kevesebb az esélye, mint aki vidám. Aki mosolyok, boldogságot, magabiztosságot sugall, ami vonzó. A morcos, szomorú külső pedig kicsit taszító tud lenni.

2016. ápr. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Félnek tőle vagy taszitó?Nem mindegy.
2016. ápr. 28. 12:40
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem taszít. Mit kezdjek egy emberrel aki nem boldog és mindenben csak a rosszat látja? 24/N
2016. ápr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De pl ha beszélgetek emberekkel akkor egyből jó kedvem lesz szóval nem ugy kell elképzelni hogy sosincs jókedvem.Például legutóbb átlagos kedvem volt és egész jó nő is megnézett.
2016. ápr. 28. 12:44
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Első vagyok. Nem véletlen írtam azt, hogy taszító. Mindenki a boldogságot keresi. Aki nem mosolyok, hanem szomorkodik, azzal az emberrel valami baj van. Nyilván nem arra gondolok, ha 365 napból pár napig szomorú, mert érhette tragédia is és ilyen esetben normális,ha nem vigyorog valaki, viszont, ha csak szomorkodik, akkor taszítja a másikat.
2016. ápr. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csökkennek az esélyei, mert az olyanoknak nem fog kelleni, akik ilyenek, mert számukra te furcsa és érthetetlen vagy.

Amúgy idegeneknek én is inkább rosszkedvűnek jövök le, de akik ismernek, azok tudják, hogy nagyon vidám vagyok és sokat viccelődök, csak az utcán idegenekre meg ok nélkül nem szoktam vigyorogni. De ha van okom rá, akkor magamban is kacagok akár az utcán is. :D

Azért, ha valaki folyton csak ok nélkül depizik, meg felvidíthatatlan, akkor én sem keresem a társaságát.

Velem sem kezdtek ki soha a füves/drogos népszerű, harsány srácok, de nem bántam, mert ha mégis, akkor én küldtem volna őket el. Szóval akiket ezzel buksz, azokért nem kár. :)

23L

2016. ápr. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!