Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb pasi ilyen jóképű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb pasi ilyen jóképű, hogy nincs más gondja, mint az, hogy a női társadalom jelentéktelen töredéke "gold digger"?

Figyelt kérdés

Amikor meglátom, vagy meghallom, hogy valaki ezt szajkózza, hogy a nők a pénzes pasikat keresik, akkor mindig elszomorodok. Ilyenkor mindig az jut az eszembe, hogy vajon én ilyen ronda pasi lennék, hogy én el sem jutok eddig a problémáig?

Oké, van 5% nő aki plázacica, agyonszolizott, szilikon ajkú meg ilyenek, azok lehet a pénzes pasikat keresik, viszont az olyanoktól alapvetően hányok, az ilyen típusú nőktől. (Nem mintha én pénzes lennék)

Viszont az én általam preferált nők körében, még egyetlen eggyel sem találkoztam, aki egyáltalán számításba vette volna a pénzt, vagy az anyagi helyzetét a férfinak. Egyet sem. Hogy a fenébe lehet ez a legtöbb férfi gondja?

Mindig azt láttam, hogy a nők csakis a külső alapján válogatnak, viszont az alapján kő keményen. És ilyenkor amikor azt látom, hogy egy férfinak az a legnagyobb gondja, hogy van pár százalék nő aki a Lamborgini-s pasikra hajt, akkor megkérdezem magamtól, hogy én vagyok ilyen szar pasi, hogy nekem nem ez a legnagyobb gondom? Csúnya vagyok?


2016. ápr. 29. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, és én is ismerek "gold-diggert", viszont az ő eddigi pasijaiknak egyáltalán nem okozott problémát, hogy a barátnőjük nem veti meg a luxust, sőt, kimondottan büszkék voltak arra, hogy meg tudják neki adni (egyiknek sem tartottak pisztolyt a fejéhez, hogy tartsák el a csajt és halmozzák el ajándékokkal... és az igazi gold-diggerek EZT keresik, nem olyan pasit, aki gazdag és sóher...).


De tény, hogy nagyon kevés az ilyen nő, és ők könnyen megtalálják a saját célcsoportjukat, eszükbe sem jutna olyannal foglalkozni, aki nem felel meg az igényeiknek, elvárásaiknak.

2016. ápr. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1

Nem azt mondtam, hogy nincs ilyen nő, csak olyan kevés, hogy kár velük foglalkozni, 20-ből max 1.


Azt látom, hogy nem is az anyagi javak számítanak egy normális nőnek, csak hogy legyenek a férfinak céljai és ambíciói az életben, hogy van elképzelése, küzd azért, hogy jobb legyen az anyagi helyzete. Az szokott csak gáz lenni, ha mondjuk valaki 80 ezret keres és 35 évesen is a szüleivel él és megelégszik, vagy beletörődik ebbe a helyzetbe, és azt várja el, hogy a nő ezt megértse. Na ez rossz hozzáállás, ez nem vonzó egy nőnek, ezt aláírom. Viszont már nem is annyira probléma ez, ha van konkrét elképzelése a férfinak, hogy hogyan akar változtatni ezen, tesz lépéseket ez ellen, mondjuk tanul valamit, és tényleg látszik rajta, hogy ő nem így szeretné leélni az életét, ez már nem szokott gondot jelenteni a nőknek. Ilyenkor már ők is drukkolnak, hogy pártját fogják a pasinak, hogy sikerüljön elérni a céljait.

2016. ápr. 29. 18:00
 3/4 anonim válasza:
Már én is megkaptam, hogy csak a pénzre hajtok, mert nem jöttem össze egy egyébként helyes sráccal. Igaz, a diplomaszerzése után még évekig nem ment el dolgozni, mert nem talált a szakmájában, és azóta is hol van munkája, hol nincs. Tehát igen, a pénzre hajtok, mert biztonságban szeretnék családot alapítani. Aki leginkább a saját lustasága miatt csóró, mellette nem érezném a biztonságot.
2016. ápr. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

jelentékeny! nem jelentéktelen.

Nem a pénzt, hanem az egzisztenciát keresik. És a férfiak sem a pénzüket, hanem az egzisztenciájukat teszik felelőssé a sérelmeikért. Sokkal könnyebb ilyen megfogható dolgot okolni, mint... Ellenben aki elégedett ezen oldalával az nem fogja ezt előhúzni.

Mind ahogy azt sem, hogy a nők "kő keményen a külső alapján válogatnak".. Nem igaz. Annyira válogatnak az alapján, mint egy férfi. Van egy szint, amit maga elé állít és kész. Egy-egy apróság is elég nekik, hogy odalegyenek egy pasiért. Egy szép szem, száj, arc, test, haj, bármi.

Tehát: Nem tudom, hogy csúnya vagy-e, de azt igen, hogy úgy érzed lehetnél akár szebb is. Kifogásnak jó ez is mondjuk. Bár előrébb nem visz.

2016. ápr. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!