Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van Magyarországon alacsony...

Van Magyarországon alacsony termetű nőknek való (petite) divat, ha igen alacsony árfekvésű kategóriában is?

Figyelt kérdés

Már elegem van abból, hogy mindenhol ahol vásárolok hosszúak rám a nadrágok, a felsők ujja, meg úgy maga az egész kínálat. Testhez simulósakat veszek mindig, mert azok felhajthatók magamon egy kicsit és az ujjukat is felgyűrhetem,még ha sokszor nem is a legszebb úgy. Szerencsére nincs hasam,úgyhogy ez nem baj legalább. Mamám szokta felvarrni a nadrágjaimat, varrónő, ha nem lenne, minden ruhámat vihetném varrónőhöz.

Duci divat érdekes módon van még a kínaiakban is.


Éltem kint Amerikában és ott volt külön petite divat alacsony árfekvésű ruhákban, mindig onnan vásároltam. De haza jöttem nem rég és megint szembesülök az itthoni kínálattal. Jó azt hozzáteszem, hogy nem vagyok jártas annyira az itteni boltokban, mert egyrészt kint éltem sokat, másrészt Pestre még csak most fogok költözni, tehát nem ismerem mondjuk Budapest minden boltját, de amikor múltkor voltam a Westendben ott akkor a legtöbb bolt vagy nagyon drága volt, vagy ugyanúgy nem volt petite divat.



2016. márc. 26. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:
C&A nak vannak rövidebb gatyái, de rám azok is hosszúak. Amerikában milyen márkát vettél? megyek nyaralni, akkor lehet vennék pár nacit.
2016. márc. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

New York&Company, Ann Taylor, Target (egyik legolcsóbb)

A New York@Company-nál online rendeltem és mindig jó volt rám minden felső és nadrág. Van honlapja is mindegyiknek.

2016. márc. 26. 10:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Nincs.

Még azokban az üzletekben sincs, amelyeknek van egyébként petite vonala. Pl.: van itthon GAP és H&M, de a petite kollekciójukat nem kapni.


AT-t, Banana Republic-ot, JCrew-t ne is keress.

2016. márc. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor marad a varrónő. :(
2016. márc. 26. 14:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk leírhatnád, mekkora vagy és mi neked az olcsó. Én 153/45 arányal H&M-ben veszem a cuccaimat, picit szokott a nadrág hosszabb lenni, de nem vészes (honlapon nézd meg az árakat). Esetleg nézz szét Tally Weijlben, Bershka-ban, mert ezekben a boltokban rám is csak az M-es cucc jön fel... :D Asszem ezeknek is van már magyar árazású oldala, vagy max váltsd át.
2016. márc. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
157 cm vagyok és 55 kg.
2016. márc. 26. 21:23
 7/7 anonim ***** válasza:

5,

A petite nem merül ki annyiban, hogy alacsony valaki.

Az ARÁNYOK számítanak. Rövidebb kar, felsőtest, kisebb váll.

Alacsonyként is rendelkezhet vki normál arányokkal és akkor elég egy nadragfelhajtas.

Ha viszont nem, akkor teljes átszabás kell.

A súly meg végképp nem számít.

158/64-el is petite vagyok, ahogy voltam 45 kilóval is. Nem lett hosszabb a karom, felsőtestem.

2016. márc. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!