Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként nagyon egyszerű társat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként nagyon egyszerű társat találni? Ezért van az, hogy egy hétköznapi férfi már nem is izgatja őket?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre, hogy már egy sima hétköznapi pasi, az már unalmas a nőknek, mert több száz ilyen próbálkozójuk van, és már hánynak a hétköznapi pasiktól. Sok nő ezért jön össze egzotikus férfiakkal, például néger, arab, ázsiai, mert azok legalább ne annyira sablonosak. Vagy mondjuk azért buknak a focistákra, mert azok sem tucat férfiak, hanem valamiben kiemelkedőek. stb.


De feltehetjük fordítva a kérdést, a férfiaknak miért az átlagos nőkre vágynak, miért nem kritérium nekik, hogy legyen kiemelkedő valamiben?


2016. ápr. 30. 15:58
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
80%

Nézd, ha mindegy, kivel jössz össze (tehát az első jöttment is jó lesz), akkor persze, egyszerű társat találni.

Csak ha hozzád illőt szeretnél, aki mellett jól érzed magad, és ő is így érez veled kapcsolatban, az nem olyan egyszerű.

Én most épp fent vagyok egy olyan oldalon, ahol lehet csak haverkodni, csevegni is (tehát nem csak társkeresési céllal), és lehet társat keresni is. Pont a napokban írt rám egy srác, akinek kb. annyiból állt a témája, hogy neki nagyon tetszenek a képeim (semmi villantás vagy ilyen), semmiről nem tudtam vele beszélgetni. Egy másik folyton fotókat akar mutogatni, de egy értelmes beszélgetést nem tudtam kicsikarni belőle (pedig próbáltam). Na most azért egy párkapcsolatban ez, amit ezek a srácok és a hozzájuk hasonlók így elsőre nyújtani tudtak, nekem NULLA.

2016. ápr. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
30%

11-es

Egyszerűen képtelen vagyok elhinni, hogy annyi sötét srác van az országban, amiről a nők itt beszélnek.

Nekem minden haverom értelmes, humoros gyerek.

Ti meg folyton eszelősen sötét pondrókba botlotok... valami itt nagyon nem stimmel.

2016. ápr. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
79%
Én most nem keresek társat, csak haverkodni vagyok fent azon az oldalon, amiről írtam, és örültem, hogy ilyen is létezik. Nem azt mondom, hogy minden férfi ilyen, beszélgettem én már olyannal is, akivel röpült az idő, csak érted, az ilyenekkel, akikkel nem lehet még ennyit sem, azokkal mit kezdjen az ember? Te pl. másik oldalról nem vágysz erre is, ha kapcsolatot akarsz? És ilyenek is próbálkoznak és csodálkoznak, hogy nem beszélgetek velük, meg nem írok rájuk. Én most két problémás esetet vázoltam fel szándékosan.
2016. ápr. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
86%

Én rossz példa vagyok, mert arányaiban jóval értelmesebb vagyok, mint amilyen "jól" nézek ki, így eléggé hamar rájöttem, hogy gyorsan személyes talira kell vinni az ügyet, különben a leányzó megint a saját fantáziájába lesz szerelmes... Olyankor már nincs sok remény.

Az, hogy gördülékeny egy beszélgetés sok dolog függvénye ám.

Azonban tény, hogy a nagyon eltérő sebesség, érdeklődés és kommunikáció elég jól előrevetíti a végkifejletet.

2016. ápr. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
82%
Egyáltalán nem egyszerű társat találni nőként sem. Már ha a minőségre mész, és nem dugást keresel, akkor nem könnyű, bár nem is lehetetlen. Nekem 5 évbe telt 1 normális, hozzám való pasit találni, akivel még a szex is élvezhető.
2016. ápr. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
14%
#15 És ez alatt az 5 év alatt hány jelentkezőt hajtottál el csak azért, mert nem néztek ki elég jól? Nem kell válaszolnod, úgyis letagadnád, hogy volt ilyen, elég, ha magadban végiggondolod.
2016. ápr. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
3%

A 7-es,10-es,16-os válaszoló nagyon szépen leírta a valóságot....

24/F

2016. ápr. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
86%
Ne àlszenteskedj màr. Nem fogok sajnàlkozni azért mert nem jöttem össze teljesen értelmetlenül olyannal aki egyszerűen nem tetszett, nem tudtam vonzódni hozzà, nem működött a kémia. Tök felesleges ilyenbe belemenni mert halàlra van ìtélve a kapcsolat. Igen, volt pàr srác aki nem jött be külső vagy belső miatt és ennyi. Ha szerinted minden jöttmenttel össze kell jönni, akkor csak sajnàlni tudlak. Ezek mellett pedig az mellett àllapodtam meg akivel minden klappol, plusz még végre a szex élvezetes.Halàlos bűn tényleg. Ne röhögtesd màr ki magad.
2016. ápr. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
22%
#18 Az arány, az a nem mindegy. Ti nők ugyanis a férfiak minimum 95%-át kapásból elutasítjátok külső alapján, pedig kizártnak tartom, hogy csak ennyihez lennétek képesek vonzódni, ha belsőre minden stimmel. Egyszerűen csak azt akarjátok, hogy irigykedjenek rátok a barátnők. Átlagos pasit bárki össze tud szedni percek alatt, az nem vált ki irigységet.
2016. máj. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
71%
Nem tökmindegy, hány férfit utasítok el, ha nekem csak EGY kell, aki minden tekintetben illik hozzám, és kölcsönösen egymást akarjuk, de az egész életemre, és semmi kedvem kapcsolatról kapcsolatra ugrálni és kísérletezgetni, mint a kapcsolatfüggők?
2016. máj. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!