Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként nagyon egyszerű társat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként nagyon egyszerű társat találni? Ezért van az, hogy egy hétköznapi férfi már nem is izgatja őket?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre, hogy már egy sima hétköznapi pasi, az már unalmas a nőknek, mert több száz ilyen próbálkozójuk van, és már hánynak a hétköznapi pasiktól. Sok nő ezért jön össze egzotikus férfiakkal, például néger, arab, ázsiai, mert azok legalább ne annyira sablonosak. Vagy mondjuk azért buknak a focistákra, mert azok sem tucat férfiak, hanem valamiben kiemelkedőek. stb.


De feltehetjük fordítva a kérdést, a férfiaknak miért az átlagos nőkre vágynak, miért nem kritérium nekik, hogy legyen kiemelkedő valamiben?


2016. ápr. 30. 15:58
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
11%
Nem hiszem el, hogy 5 évbe tellett volna olyan pasit találnod, aki minden tekintetben illik hozzád. Ez csak úgy lehetséges, ha mindenkit elhajtasz, aki nem néz ki úgy, mint egy görög isten.
2016. máj. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
69%
Nőként mondom, hogy #2 válaszoló, iszonyú buta és naiv vagy. Én csak és kizárólag fehér férfit választanék magam mellé, nem érdekel, hogy mivel hülyítene egy arab házasság előtt.
2016. máj. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
71%
Azt hiszel amit akarsz. De azért hasonlítsuk màr össze. Írd le szerinted milyen pasit vàlasztottam aztàn leírom én is. Valahogy nem tudom elképzelni, hogy fog almad vab róla nekem személy szerint mi tetszik egy fèrfin, és benne. Te mit képzelsz, milyen az aki nekem megfelel és 5 èvig taartott ràtalàlni? Egy kis jàték. Ha màr ennyire minden egyes nő ízlésvilàgàba belelàtsz.
2016. máj. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Jav: fogalmad van róla
2016. máj. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Tipp: magas, izmos, férfias arcú, barna vagy fekete hajú, kék szemű, szakállas vagy borostás.
2016. máj. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
79%
Valósàg: Magas 190cm, kb 15kg plusz van rajta mert imàd enni. Nincs kigyúrva,sosem edzett, van egy kis pocakja is. Sötétbarna haj, barna szemek, borosta, néha szakàll. Nem pénzes és menő kocsija sincs. Nem menő sincs neki. Mikor összejöttünk az anyjàval élt, tanult, diàkmunkàzott néha. Nekem ez az ideàlom nem az izomkolosszusok, se a szőke szőrtelenített szolis "hercegek" se a csontik, se liliput pasik. Ez van. Emellett pedig a személyiségét és a humoràt is imàdom, valamint azt hogy végre egy pasi akivel élvezem a szexet.
2016. máj. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
71%
Ui: Nem tudom mit értesz férfias arc alatt. Nekem tetszik az övé és ennyi.
2016. máj. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
44%
Szóval a nagy részét eltaláltam. Minden nőnek kb. ez az ideálja, max 1-2 dologban tér el, vagy 1-2 dologban hajlandók engedni.
2016. máj. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
78%
Nem minden nőnek ez az ideálja. Hülyeség általánosítani.
2016. máj. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkinek nehéz párt találni. Persze, ha valamiben kitűnsz, jóval egyszerűbb. De sajnos kevés az a szerencsés, aki ilyen különlegességekkel könnyített pályán mozog. A többség sajnos ugyanúgy szenved nőként és férfiként is. Te azt látod, hogy egyes nők mennyi pasit lepattintanak, a nők többsége meg azt, hogy finom jelzéseken kívül kb semmit nem enged meg az illem, várhatják, hogy nagy kegyesen egy férfi rájuk nézzen és akkor "dönthetnek", hogy elfogadják-e a közeledést.

Viszont soha ne add fel a keresgélést, mert másként sosem lesz meg az, akinek Te vagy különleges valami miatt.

2016. máj. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!