Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként nagyon egyszerű társat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként nagyon egyszerű társat találni? Ezért van az, hogy egy hétköznapi férfi már nem is izgatja őket?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre, hogy már egy sima hétköznapi pasi, az már unalmas a nőknek, mert több száz ilyen próbálkozójuk van, és már hánynak a hétköznapi pasiktól. Sok nő ezért jön össze egzotikus férfiakkal, például néger, arab, ázsiai, mert azok legalább ne annyira sablonosak. Vagy mondjuk azért buknak a focistákra, mert azok sem tucat férfiak, hanem valamiben kiemelkedőek. stb.


De feltehetjük fordítva a kérdést, a férfiaknak miért az átlagos nőkre vágynak, miért nem kritérium nekik, hogy legyen kiemelkedő valamiben?


2016. ápr. 30. 15:58
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
30-as leírta a tutit. De azért abban kicsit egyetértek a kérdezővel, hogy mi férfiak logikusabban gondolkodunk. Van az a vicc, hogy mennyire válogatnak a nők és férfiak és a nőknek szinte semmi nem elég. A normálisabb nők nem mernek felmenni társkereső oldalakra, ott vagy azok vannak akik szórakoznak vagy akik nem biztosak önmagukba és nem tudják még mit is szeretnének pontosan. 38/F Én társkeresőn találtam meg az igazit, a párom 39 évesen mert feliratkozni az első ilyen oldalra és én voltam neki az első akivel találkozott! Pedig szép és okos nő, sportos is igaz szegény és a családja is az. Volt egy fodrászom is, nagyon szép nő volt és ő azt mondta ő csak élőben hajlandó ismerkedni.
2016. máj. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim válasza:

Háát szerintem ez így ebben a formában nem igaz. A nők szeretik az egyszerű srácokat. Én is azokat kedvelem aki egyszerű mint a fahéj és nem pedig az izmosra gyúrt, buta kanokat. De amúgy nincs több száz ilyen próbálkozó, én jómagam is nő vagyok és nálam talán 3 évvel ezelőtt fordult meg egy úriember, aki elhívott randira úgy, hogy meglátott és odajött. Sajnos nem egyezett túl sok mindenben az ízlésünk és ez egy délután alatt ki is derült. Azóta senki nem hívott el, se randira, se a számom nem kérte el, semmi ilyesmi. Az én észrevételem az, hogy mindenki a net világában reménykedik, hogy a másik oldalon a tökéletes ül és reménykednek a 0. látásra szerelemben. Sajnos az utcán már nem divat ismerkedni, pedig ott aztán egyből kiderülne, hogy mi a helyzet.

Férfiaknál meg gyakran ami kívül van, az nagyon nem a valóság. Lehet, hogy egy férfi izmos, kigyúrt, szép és okos is, de nem tudna maga mellett egy Barbie-t elképzelni, csak egy rendes lányt aki szereti, tehát az egyszerűbbet választja.

Egyébként megjegyezném, hogy a férfiak sokkal normálisabbak párválasztás terén. Az a férfi aki külső alapján választ magának az nem is nőt keres, hanem lyukat, vagy "mutogatnivalót".

2016. máj. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Irta a 2es neked , hogy felüdülés egy olyan pasi aki tenyerén hordoz... màs kérdésre màsik làny ezt irta: "


Amúgy szerintem kicsit túlreagálod ezt a "randi" szituációt. Virág is, meg érte menni, ajtónyitás, stb. Teljesen felesleges, inkább ne csináld. " Neked azt irjàk az arab doki meg milyen úriember.

Ezért nem szabad àltalànosítani.

Vàlasz az àtlagos dolgozó pasi nem igen kelendő. Szegény làny kicsit gazdag , kicsit gazdag làny kicsit gazdag v kőgazdag pasit akar....kőgazdag làny meg még annàl is lóvésabbat. Minden làny hercegnő akar lenni nem hamupipőke...

2016. júl. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
91%
Kezd nagyon unalmas lenni gyk-n ez a folytonos nyavajgás a "férfiak" részéről (tisztelet a kivételnek). Mint egy kisgyerek az édességboltban... Milyen jó neked kérdező, hogy a sors megáldott azzal a képességgel, hogy látod, hogy a nőknek hányan udvarolnak és milyen férfiak :D Jobb mindig kifogásokat keresni, tudod más szemében a szálkát.. Nem egy átlagos pasi él a környezetemben boldog párkapcsolatban, házasságban vagy már gyerekek is vannak. Mindegy, mert úgyis a nők a csúnya, gonosz mostohák amiért te nem kellesz nekik :D
2016. júl. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
91%

Sirànkozni kényelmesebb, de nem valami férfias. Én is àtlagos pasikat ismerek. A többségnek van pàrja, magassàgtól súlytól, szemszíntől, hajszíntől függetlenül. Egyik sem gazdag, van aki az anyjàval él, 160 centi magas, szőke hajú, neki is van csaja.

Ha egy pasi évekig akar pàrt talàlni, de nem jön neki össz akkor benne van a hiba.

2016. júl. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!