Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak aki népszerű az lelhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak aki népszerű az lelhet könnyen párra?

Figyelt kérdés
Az ilyen népszerű lányok még úgy is kapnak májusfát hogy nem járnak senkivel, a pasik körberajongják őket, több lájkot kapnak facebookon a képeikre.
2016. máj. 1. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:
igen.
2016. máj. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A népszerű nem azt jelenti hogy Facebook-on és társai oldalakon lájkolgatják a képeiket. Az csak egy feltűnési viszketegség, figyelemfelhívás. A buta, csitrik kis álomvilága.

A népszerűség mást jelent.

Ha nem járnak senkivel, minek visznek neki májusfát? :D Akinek udvarolnak, akik járnak valakivel, azok kapnak.

Attól hogy egy lánykának tele van a képei lájkokkal, minek vinnének májusfát? :D

Buta, tudatlan világban élünk, úgy gondolom.

2016. máj. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert látom hogy ez így van. A szomszédban egy lány nem jár senkivel, még is vittek neki májusfát, illetve a facebookon is sokan lájkolják a képeit.
2016. máj. 1. 09:17
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne a szomszéd kis magamutogató lánykával törődj, meg a buta kisfiúkkal. Eszetlenek.

Az visz májusfát vagy májuskosarat egy lánynak, aki udvarol és együtt járnak. Ezek a legénykék, azt sem tudják mi ez a hagyomány. Max csak reménykednek.

Annak meg nincs értelme hogy egy pózerkodó, csinos kis buta libának májusfát vigyenek, csak azért mert tetszenek a képei. Az emberi ostobaság határtalan.

2016. máj. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy azért vittek-e neki, de attól függetlenül is népszerű lehet a fiúk körében ha nem jár senkivel, és még így is fát visznek neki.
2016. máj. 1. 09:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Az űr a legvégső határ. Ennek végtelenjét járja a Gyakorikérdések csillaghajó, melynek feladata különös, új májusfák felfedezése, új lájkok, új lányok felkutatása, és hogy eljusson oda, ahová szűz fiúcska még nem merészkedett.
2016. máj. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem, ez nem így van. Én eléggé zárkózott vagyok. Facebookon az üzenőfalamon a legutolsó bejegyzés tavaly novemberi, akkor is csak a szülinapomon köszöntött fel néhány tucat ember. A legfrissebb képem a face-en tavaly nyári, a profilképem 2,5 éves! Nagyon kevés, de nagyon jó barátaim vannak, akiket már lassan 10 éve ismerek a gimi eleje óta. Bulizni gyakorlatilag egyáltalán nem járok. Sokszor igénylem a magányt és hogy ne zavarjon senki, ne szóljon hozzám senki.


Ennek ellenére ebben az évben eddig 5 lánnyal szexeltem. Miért? Mert a fentiektől függetlenül magabiztos, önbizalommal teli, laza, jó dumás, kezdeményező vagyok. Tudom mit és hogyan kell csinálni ahhoz, hogy egy lánnyal eljussak a megszólításától a bugyija lehúzásáig és azon túl is akár. Tartós kapcsolatok nem érdekelnek most, de régen volt egy évig is barátnőm. Külsőre sem panaszkodhatok, szoktam járni gyúrni és edzeni ezért szálkás-vállas alkatom van, magas vagyok, igényesen öltözködöm és az arcom is teljesen rendben van.


22/F

2016. máj. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!