Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok szociálisan egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok szociálisan egy p*cs?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nem merek csajozni. Lassan 18 leszek :S. Mindig is szégyenlős voltam , ritkán jártam el otthonról, gépeztem , meg haszontalan dolgokkal ütöttem el az időt. Kimaradtak a bandázások, a gyerekkori szerelmek, mintha nem is lett volna gyerekkorom. Iskolában sem vagyok túl népszerű. Nemrég voltunk bulizni, és hozzánkverődött pár lány , egyikük tetszett , de mégsem mertem még megszólítani sem. Hogyan változhatnék meg?

2016. máj. 2. 18:23
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Sokszor lecsesztek mindenért, engem hibáztattak. Nem nagyon bátorítottak semmiben. Nem tudom jobban leírni.

Van valami más tipped mitől lehetek ilyen?

2016. máj. 2. 18:46
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Elég sokan vannak így szóval ezen ne aggódj. Ennél rosszabb ha valaki eljár sokfelé, vannak ismerősei, barátai mégis soha semmi nem jött neki össze. Szóval keress valami társaságot és mozdulj ki gyakrabban.
2016. máj. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat , igyekszem megfogadni őket.
2016. máj. 2. 18:47
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Uristen imadlak!!!! :D

Vagyis sajnalom hogy ilyenek voltak veled,de velem egy az egybe ugyanilyenek voltak es emiatt nekem is van egy ket dolog ami nem ugy megy.

Probalok ellene tenni de egyetertek hogy nehez :/ :)

2016. máj. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Oh köszi, én is szeretlek :D . Nem gond ha rádírok?
2016. máj. 2. 18:54
 16/28 anonim ***** válasza:
Neem,de én lány vagyok:D ha ez nem baj akkor irj nyugodtan :D
2016. máj. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Miért lenne baj? :D
2016. máj. 2. 18:56
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Hat nem tudom:Dd

Csak tisztaztam az esetleges felreertesek elkerulese erdekeben :Dd O.O

2016. máj. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Én is itt tartok, csak 24 évesen. De sajna már fel kéne nőni, és elfelejteni ezeket a gyerekes dolgokat, amiket nem éltem át soha...
2016. máj. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Szerintem van egy kis szociális fóbiád. Teherként élsz meg bármit ami emberekkel kapcsolatos,igaz? Én is ezzel küzdök, csak még pánikbeteg is vagyok hozzá.
2016. máj. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!