Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok szociálisan egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok szociálisan egy p*cs?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nem merek csajozni. Lassan 18 leszek :S. Mindig is szégyenlős voltam , ritkán jártam el otthonról, gépeztem , meg haszontalan dolgokkal ütöttem el az időt. Kimaradtak a bandázások, a gyerekkori szerelmek, mintha nem is lett volna gyerekkorom. Iskolában sem vagyok túl népszerű. Nemrég voltunk bulizni, és hozzánkverődött pár lány , egyikük tetszett , de mégsem mertem még megszólítani sem. Hogyan változhatnék meg?

2016. máj. 2. 18:23
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
19:40, igen lehet benne valami , de mostanában kezdek kijönni belőle , néha visszaesem , de azért küzdök :)
2016. máj. 2. 20:25
 22/28 anonim ***** válasza:
Depis vagy?
2016. máj. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Nem mondanám magam depisnek , de hangulatingadozások előfordulnak.
2016. máj. 2. 20:55
 24/28 anonim ***** válasza:
Csak a nőkkel kapcsolatban vagy gátlásos? Vagy....?
2016. máj. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Általában is előfordul a gátlásosság, de egy olyan lánynál aki tetszik különösen. Egyébként érdekes , néha olyan hangulatom van, hogy elbeszégetek bárkivel. Máskor meg kussolok.
2016. máj. 2. 21:11
 26/28 anonim ***** válasza:

Akkor sztem bizalmatlan típus vagy.

Először barátkozz, és mikor már a közelében nyugodt vagy akkor lehet udvarolni.

2016. máj. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mi legjobb haverok lennék :D Mindenesetre ne aggódj van még sok időd:) Mielőbb kezd eljárni társaságba sportolni. Viszont ha tényleg előbb csajozni szeretnél járj el valahova táncolni. Alapvetően több lány jár el ilyen helyekre mint pl néptáncegyüttes:) Itt akaratlanul is közel kerülsz a lányokhoz haha :D Mindenesetre aranyos srác lehetsz ^^

L

2016. máj. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy , köszi :3
2016. máj. 2. 23:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!