Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit csinálnátok a helyemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyemben? Odamennétek hozzá, hogy lezárjátok ezt az egészet?

Figyelt kérdés

röviden: van egy srác, akivel már kb. fél éve napi kapcsolatban vagyunk (munka miatt), viszont most meg fog szakadni ez a munkakapcsolat és attól tartok többet nem is találkozunk

nekem nagyon az esetem, viszont fogalmam sincs ő mit gondolhat rólam. vicces, kedves, de néha nagyon furán viselkedik velem. szerintetek odamenjek hozzá, beszélni erről a helyzetről, h legalább le tudjuk/tudjam zárni ezt a dolgot?

néhány pasim volt csak, de soha nem voltam még ilyen szutiban :/


23/L


2016. máj. 2. 21:07
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
100%

Menj oda, Csillagvirág. Veszteni nem sokat veszthetsz.

26/F

2016. máj. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért szakad meg a kapcsolat? Kirúgtak?
2016. máj. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp érdemes beszélnetek, mert lehet ,hogy többet akar, csak esetleg nem tudja, hogy te mit akarsz... Simán lehet, hogy komolyabban is el tudná képzelni veled, csak mivel nem adtál neki elég egyértelmű jeleket, vagy nem akar munkahelyen rád nyomulni, ezért nem lép.

De miért akarod lezárni ezt az egészet? Ha az eseted a srác, miért nem akarsz adni neki egy esélyt?

2016. máj. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amúgy az, hogy furán viselkedik veled, pontosan miben nyilvánul meg?
2016. máj. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérd el tőle a netes elérhetőségét, hogy tarthasd vele a kapcsolatot. Vagy ha már megvan akkor tartsd ott. Ha vevő rád akkor veszi a lapot elég hamar.
2016. máj. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 opened paradise ***** válasza:
Egy próbát megér! Később megbánnád,ha nem tudnád mi lett volna ha.
2016. máj. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!