Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, lányok Rövid, velős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok Rövid, velős válaszokat kérnék. Ti dohányoztok-e és kizáró ok-e nálatok, ha a másik nem képviselője dohányzik? Kérlek adjátok meg a korotokat és nemeteket is.

Figyelt kérdés

2016. máj. 4. 00:25
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

Nem dohányzom, és kizáró ok lenne, ha a lány igen.

29F

2016. máj. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
18%

istenem :D napi 1-2 doboz cigit elviszok 24 éves vagyok. haverjaim mindeik dohányzik. ennyi képmutató emberrel mért csak a gyakorin találkozok?:D


KIZÁRÓ OK HA VALAKI CIGIZIK ? EMBEREK. MINDENKI Azt csinál amit akar.PFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF

2016. máj. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
100%

#42:

igazad van mindenki azt csinál amit akar, szóval megválaszthatjuk, hogy NEM DOHÁNYZÓVAL jövök össze...


körülöttem mindenki dohányzik, szülők, testvérek, kollégák......én nem dohányzom és nem is jönnék össze olyannal aki igen, ennyi...


nézz utána mi az a képmutatás :)


23F

2016. máj. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

# 42 Időpont tegnap 21:53


Tudod, mikor lennék képmutató? Ha úgy lenne kizáró tényező, hogy én dohányoznék. DE én nem dohányzom, soha nem dohányoztam, a szervezetem nem tolerálja a dohányzó közeget (csíp, szúr, fáj a szemem, fáj a fejem, tüsszögésre késztet... stb.). A szüleim sem dohányoznak, apám egyszer próbálta ki, még jóval anyám előtt, és nem jött be neki, így nem is folytatta. Vannak dohányzó ismerőseim, de nem vagyok olyan szinten kapcsolatban velük, hogy napi szinten töményen szívnom kelljen. Néha a szomszédoktól bejön a füst az ablakon, de szerencsére ők sem olyan nagyon elviselhetetlen bagósok, így a szellőzéssel ki is megy. És szerencsére most olyan lakóközösségben élek, ahol nem divat a liftben dohányozni, így szerencsére azzal nem kell megbirkóznom. Nem járok olyan helyekre, ahol sokat dohányoznak, így még ezt sem lehetne rám húzni. Kb. annyit szívok, amennyit az utcán közlekedés közben muszáj, vagy az otthonom/munkahelyem ablakán bejön, de az sem sok...

Volt olyan munkahelyem, ahol közel volt az irodánkhoz a dohányzóhely, és volt mellettem olyan kolléga, aki nagyon erős dohányos volt, nem éreztem jól magam, egy idő után szemcseppet kellett vinnem magammal, és a munkaidő alatt többször is cseppentenem kellett. Szerencsére 2 hónapnál nem tartott tovább ez a munka.

2016. máj. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
100%

Elég béna egy nyelvtannáci vagy te, ha még az ikes igék helyes ragozásáról sem hallottál, na de mindegy :D


Igen, dohányzom (keveset), szóval nyilván nem kizáró ok nálam, ha a másik fél is dohányzik.

2016. máj. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
51%

Sajnos egyre több nő dohànyzik:(

Nem kizàró ok de a rá költött pénz miatt volt gond az exemmel.

Normàlis cigi 1000 normàlis töltött cigi 6-700ft/20szálra jön ki ...az olcsó dohàny meg olyan is. Aki nem keres eléget hozzà annak luxus. Meg igényes nő többet ràgózik mos kezet hajat fogat cigi utàn

2017. jan. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!