Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon a legtöbb ember miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a legtöbb ember miért nem vágyik érzelmekre, szeretetre?

Figyelt kérdés

Elsőre biztos sokan hülyeségnek fogjátok gondolni, de gondoljatok azért bele. Én nem csak magamon, de a környezetemben is azt tapasztalom, hogy mindenkinek az kell, azután teper, aki le se sz**rja őt, bunkó vele, esetleg még meg is alázza, mert ilyen is van nem egy...


És ez mindkét nemre érvényes. Én azt tapasztaltam, hogy a pasik mindig csak akkor nyomulnak, ha nem vagyok velük mindig túl kedves, néha eltűnök, nem válaszolok, egyszóval kiszámíthatatlan vagyok, a nőknek pedig szintén nem kell az, aki egyértelműen kimutatja, hogy odavan értük, mert hogy az unalmas...


Szerintetek miért van ez? Nálam konkrétan azért, mert nem tudok mit kezdeni azzal, ha valaki szeret engem, kellemetlenül érint, úgy érzem, hogy nem érdemlem meg. De nyilván ezer más oka van még ennek a dolognak, amire kíváncsi lennék.


L


2016. máj. 4. 04:45
1 2
 1/13 omba ***** válasza:

" nem tudok mit kezdeni azzal, ha valaki szeret engem" -

miért gondolod, hogy ezzel a legtöbb ember így van?

2016. máj. 4. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%

Ha nem tudsz mit kezdeni azzal, ha valaki szeret téged, akkor fejleszd az érzelmi intelligenciádat.


Javaslom olvasd el Daniel Goleman-tól az Érzelmi intelligencia című könyvet.


A közvetlen környezeted és a saját érzelmed az NEM a legtöbb ember!


Egyébként bocsi, de a legtöbb ember vágyik az érzelmekre, csak vagy nem tudja kimutatni, vagy titkolja, vagy szégyenli..stb.

2016. máj. 4. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Te nem egyenlő a legtöbb emberrel.
2016. máj. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, a gyakori nem egyenlő a világgal. ide 0.0001% ír..Hidd el nekem, a többiek egész jól el vannak!
2016. máj. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A legtöbb ember érzelmekre és szeretetre vágyik.

A másik amit írsz, az a versenyszellem.

2016. máj. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem egy ilyen ismerősöm sincs. Mindenki vágyik szeretetre, maximum nem a megfelelő embertől.
2016. máj. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez nem csak elsőre hülyeség, attól, hogy valaki nem tudja kezelni, elfogadni vagy kimutatni a szeretet attól még vágyik rá akkor is ha ez nem tudatosul benne vagy ha szándékosan próbálja tagadni.
2016. máj. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez másodszorra is hülyeség. Vannak ilyen emberek, de a többség igenis igényli a szeretetet.
2016. máj. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
40%

Tudtam, hogy itt mindenki okoskodni fog meg kioszt...Pedig igazad van az emberek 90%-a arra vágyik, hogy a másik kiossza,Domináns legyen, nehezen megszerezhető..stb.

Ebben sok minden van, kihívás, mazohizmus stb. Ha valaki kiszámítható és nagyon szeret azt csak kevesen becsülik meg és értékelik vagy csak igen magas korban amikor már bölcsebbek az emberek. 38/F Szerintem direkt túlbonyolítjuk az életünket, de az emberek már csak ilyenek.

2016. máj. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az igen, 90% ...te aztán híres ember lehetsz ennyi ismerőssel. Celeb vagy a varázsdobozban netán?!
2016. máj. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!