Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon a legtöbb ember miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a legtöbb ember miért nem vágyik érzelmekre, szeretetre?

Figyelt kérdés

Elsőre biztos sokan hülyeségnek fogjátok gondolni, de gondoljatok azért bele. Én nem csak magamon, de a környezetemben is azt tapasztalom, hogy mindenkinek az kell, azután teper, aki le se sz**rja őt, bunkó vele, esetleg még meg is alázza, mert ilyen is van nem egy...


És ez mindkét nemre érvényes. Én azt tapasztaltam, hogy a pasik mindig csak akkor nyomulnak, ha nem vagyok velük mindig túl kedves, néha eltűnök, nem válaszolok, egyszóval kiszámíthatatlan vagyok, a nőknek pedig szintén nem kell az, aki egyértelműen kimutatja, hogy odavan értük, mert hogy az unalmas...


Szerintetek miért van ez? Nálam konkrétan azért, mert nem tudok mit kezdeni azzal, ha valaki szeret engem, kellemetlenül érint, úgy érzem, hogy nem érdemlem meg. De nyilván ezer más oka van még ennek a dolognak, amire kíváncsi lennék.


L


2016. máj. 4. 04:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én nagyon vágyom rá, de tény, hogy azért nem akárkinek tudnám ezt viszonozni
2016. máj. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az emberek vágynak érzelmekre, szeretetre, de olyannal, akiknek ők is viszonozni tudják az érzéseit. Szóval nekem sem elég, ha belemennék valakivel kapcsolatba, aki szeret engem, de én nem így érzek iránta, nem vágyom rá, nem vonzódom hozzá, taszít, nem vagyok felszabadult mellette... Neked elég lenne? Kétlem, de csak képzeld el a szituációt.

Olyan partnerre van szükségem, akivel ezek az érzések kölcsönösek, ha ez nem adatik meg, akkor egyedül is jobb, mint olyan ember mellett, akire én nem vágyom, de ő rám igen.

2016. máj. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
79%

Nyugodtan pontozzatok le de bennem férfi létemre nagyon sok szeretet van és még nem volt nő akinek ki tudtam volna adni.

Senkinek nem kellett ennyi akinek meg igen ő fővál-fával lefeküdt, mert azt hitte annyira szerelmes vagyok, hogy úgyis megtartom.

2016. máj. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!