Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Ez szerintetek azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ez szerintetek azt jelentheti, hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés

A munkatársammal már eléggé baráti a kapcsolatunk. Sok közös van bennünk,ahogy jobban megismerem ,egyre szimpatikusabb. Szerintem fordítva is így van,mondta,hogy tök jól kijövünk meg nagyon fogok neki hiányozni,ha elmegyek.

Időnként végig simítja a vállam, fejemre puszit ad.

Sokszor beszél kétértelműen.


Veszem a poénjait vissza vágok ha úgy van.



Jövőhéten már elmegyek a melóhelyről, találtam jobbat.


Igazából utóbbi pár hétben érzem,hogy vmi elindult bennem felé,de nem tudom hová tenni ezt. Viszont nekem még nem volt kapcsolatom és teljesen tapasztalatlan vagyok :(


Lehet van is vkije,mert mondja,hogy alig jár haza,nem otthon alszik. De nem merek rákérdezni. Magától nem mondja el,hogy kinél alszik.


Barátnőm azt mondta,hogy ha baráti a viszonyunk akkor biztos mondaná,hogy alakulóban van vmi. De nem mondja és lehet okkal nem mondja,mert esetleg tényleg bejövök neki. Akar is majd vmit.


Gondolkoztam,hogy azért rákérdezek,hogy mostanában nincs vmi csaj a láthatáron? Kicsit érdeklődni..

Szerintetek?


Ja és állandóan dicsér. Sokszor próbálok csinosabban öltözni,előtte mászkálgatni.


Meg ilyenek mond,hogy húúú ha a palid lennék most szét szednélek meg ilyenek :D


Én meg viccesen na akkor gyere :DDD


De időnként más női kollégákkal is viccelődik ilyen szexuális megjegyzésekkel.


Viszont vállam,hátam végig simítása,meg puszi adást másnak nem csinálja.


Nagyon tapasztalatlan 22/N


2016. máj. 5. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Tobb mint valoszinu, hogy bejossz neki :) Am az ilyenekkel nem art vigyazni lehet h nagy szoknyavadasz ami csaj bajt es szenvedest hoz.. Ha masra is tesz olyan megjegyzest akkor mas vallat is vegigsimitja ez teljesen biztos. Konnyeb kideritheted h a kozeledese feled tiszta es oszinte e vagy hazug erzelmi vandorlas.. Maradj baratsagos es mutasd jelet h miutan elmentel a melohelyrol mashova akkor is tartabad vele a kapcsolatot de legy ravasz ne mondd meg konkretan. Erezze hogy Te vagy a legjobb es meg se fordul a fejeben mas :D ha meg csamborog mas szoknya utan szard le, talalsz megbizhatobbat ;)
2016. máj. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen,sokáig úgy gondoltam,hogy szoknyapecér,míg nem ismertem közelebbről.

Viszont ahogy a kapcsolatait mesélte,mindig a nők csalták meg,hagyták ott,amúgy elméletileg 3 kapcsolata volt és a korához képest szerintem az jó. Elmesélte neki mi fontos egy kapcsolatban,mi az amit elvár és mi az amit ő tud nyújtani. Nekem ez nagyon szimpatikus volt. Szinte ezt keresem egy férfiben.

Tettem neki egy kis szívességet elhalmozott minden jóval.

Kapcsolatban tuti oda teszi magát.


Igen gondoltam arra,hogy netán a munkahelyi légkör miatt is lehet,hogy nem lépett ha akarna vmit.

Ha elmegyek ráfogok írni,érdeklődök stb. Aztán majd kiderül :)

2016. máj. 5. 17:20
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Ha annyira bejönnél neki ha tudja, hogy elmész, elkérné a telefonszámodat. Lehet, hogy más nőket is hülyít.
2016. máj. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Titusztitusz ***** válasza:
71%
Hát...Azért nem biztos az szerintem, hogy tényleg annyira bejössz az illetőnek, mint amennyire azt gondolod...Amit leírtál a kommunikációtokrol, abbol éppen következhetne az is könnyedén, hogy tényleg bejössz neki, viszont az a megjegyzésed, hogy:"Időnként más nőkkel is viccelődik", azért némi óvatosságra kéne hogy intsen...Vannak ilyesmi figurák valóban, mint amilyenröl te is írtál, énis ismerek néhány ilyet, és bizony ezekkel eléggé az a helyzet, hogy amennyiben TÖBB NŐVEL is ilyen kétértelmüen viccesek, úgy akkor az ilyeneknek EZ az alaptermészetéhez tartozik, amit nem szabad azért túl komolyan venni...Csak olyankor volna egyértelmü a szitu, ha csak VELED viselkedne így, és senki mással...
2016. máj. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Biztosan bejössz neki, de az ilyenekre jobb vigyázni! Gondolom érzi rajtad, hogy tetszik neked, és ez legyezgeti a hiúságát... Szerintem ha akart volna tőled valamit, akkor már elhívott volna valahová téged. Azt gondolom van valakije, hiszen mondta is hogy nem otthon alszik. Na bumm, hol máshol, mint egy nőnél??


Szerintem csak az egójáról szól a történet részéről. Ne légy naiv.

2016. máj. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Értem,igazatok lehet :(


Mint írtam tapasztalatlan vagyok.

2016. máj. 5. 18:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az is benne lehet, hogy nem akarja elrontani a kapcsolatotokat és ezért nem megy tovább ... Rajtad múlna a dolog, hogy képes vagy e táplálni és esetleg továbbfűzni, vagy hagyod a francba. Ez a szoknyapecéres sületlenség meg amit fent fröcsögtek ... csak nevetni tudtam rajta. PAranoia lvl 99999
2016. máj. 7. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Azért kértem tanácsokat,mert nem volt még kapcsolatom. Randizgatni randizgattam,de az direkt annak szánt volt. Ismerősi körből még sosem alakult komolyabbra.Sok olyan van a környezetemben,hogy munkatársak,barátok,haverok jöttek össze,mert egyszer csak kezdtek egymás iránt érezni vmit.


Én eddig egy haverom,barátom,munkatársam iránt nem éreztem semmit,kivéve őt. Mondjuk közre játszhatott az is,hogy legjobb barátnőmmel kicsit megromlott a viszonyom és a lelkemet szinte munkatársamnak öntöttem ki,mert nem tudtam kivel megbeszélni és ahogy kezelte a dolgokat,meg biztatott,egyre közelebbinek éreztem őt. Illetve sok közös pontunk látott napvilágot,hogy mélyebben beszélgettünk. Emellett engem vmiért vonz ez a macsósnak akar látszódni :D szexuális megjegyzései... Mindig nevetek a viccein.


Viszont tegnap kiderült,persze tudtam nőnél alszik. Valószínűleg vmi kapcsolat féle lehet vagy csak dugópartner,mert csak ennyit említett jajj olyan világos van a csajnál ahol aludni szoktam,mutatta a szemellenzőt amit felvesz alváshoz..azzal is poénkodott..


Én úgy gondoltam,hogy tartom vele a kapcsolatot természetesen,írok majd neki. De mivel nem tudom azzal a nővel hányadán áll így nem is merek semmi olyat írni sem.

2016. máj. 7. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!