Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha én jó pasiként egy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én jó pasiként egy átlagos lányt választok (vagy picit az alatt), nagyobb az esélye, hogy egy ilyen nő megbecsül?

Figyelt kérdés
2013. márc. 13. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
igen, ha te is becsülöd őt
2013. márc. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Normális esetben nem tudsz átlagosat választani, hiszen akit választasz, neked a tökéletes akkor. Legalábbis normális esetben.

Persze ha nem egy körülrajongott cicababával jössz össze, hanem egy kedves, intelligens lánnyal (nézzen ki szexbombának vagy legyen átlagos ahogy te nevezed) valószínűleg jobban meg fog becsülni, de pont ettől nem átlagos, hanem jobb mint az ilyen műmájer libák.

2013. márc. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Aki szeret az megbecsül, és ez nem a külsődtől függ!

Én lány vagyok, és kifejezetten a csúnya fiúkat kedvelem,

de ők nem becsülnek ezért, mer am senki másnak nm jönnek be, na de mindegy, pedig most nem egoból, de szokták mondani, hogy szép vagyok! :DDD

:))

2013. márc. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a külső ennyire fontos. Én úgy gondolom, hogy az én külsőm átlagon felüli, de ha egy átlagos fiúval jönnék össze, nem várnám el, hogy emiatt megbecsüljön.

Egyébként meg, a szépség relatív, lehet, hogy ami neked átlagos, az másnak gyönyörű.

2013. márc. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen. Ha jo pasiként. De miért gondolod, hogy az vagy. Igen: Ha átlagos a lány, vagy az alatt. De miért gondolod, hogy átlagos? Te nem találod meg benne ami kiemeli messze az átlag fölé! Gyanus, hogy te nem jo pasi, hanem csak pasa akarsz lenni.
2013. márc. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát én ilyesmi alapon keresek magamnak fiút és eddig bevált. Mármint, általában mindig csúnyább fiúkkal jövök össze, és a környezetemben lévőktől mindig megkapom, hogy sokkal jobbat érdemlek, de ez engem nem zavar, mert akit találok annál belsőleg általában minden stimmel, a külső meg nem minden és ha akar változtat rajta, én meg elfogadom úgy, ahogy van, plusz nincs bennem olyan érzés,hogy nem vagyok neki elég jó, mert a "jó pasiknál" általában az ilyen dolgok mindig frusztráltak, hogy talál majd nálam jobbat, szebbet, érdekesebbet, a "csúnyácsák" meg könnyebben elfogadnak, megbecsülnek, ahogy vagyok.
2013. márc. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, ugyanannyi eséllyel csal meg mindkét "típus". Ja és egy jó pasi sosem mond ilyet magára akkor sem ha igaz.
2013. márc. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%

Nem "jó pasi" vagy te, hanem egy egoista bájgúnár, aki nem kicsit van eltévelyegve! Én alapvetően ettől a "pasi" szótól hányingert kapok, mert olyan végtelen b-zis, hogy az nem igaz. Egy igazi férfi sosem használja magára ezt a kifejezést, főleg nem ilyen formában.


Egyébként elég nagy tirpák lehetsz, ha szempont az, hogy úgy válassz párt, hogy az egódat legyezhesd, és nem pedig vonzalom alapján.

2013. márc. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én ezt fordítva próbáltam, összejöttem egy nem különösebben jóképű(sőt) sráccal elég jó csajként, túlléptem a külsején, beleszerettem, erre megcsalt. Szóval ez sem garancia.
2013. márc. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!