Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek, hogy érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés

Én pasi vagyok 22 éves, volt már pár barátnőm, de eddig mindet valamilyen szinten barátokon keresztül ismertem meg.


A kérdés pedig az lenne, hogy ti gáznak tartjátok, ha egy pasi tegyük fel az utcán megy oda hozzátok és megszólít? Vagy, ha bejön akkor tökmindegy, hogy kezdeményez? Szerintetek milyen módon érdemes? Elsősorban lányok véleménye érdekelne köszönöm előre is.



2016. máj. 6. 20:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
8%
Tényleg lány vagyok, véleményem szerint, amelyik férfi 27 éves korára nem tud milliókat összespórolni, az nem férfi, és kb. semmire nem jó, max közmunkára, de hogy barátnője legyen, azt jobb ha elfelejti. Mégis miből akarja a feleségét, gyerekeit eltartani később, miből akarja a családját nyaralni vinni a tengerpartra, miből akar házat venni?!...
2016. máj. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
60%

3. vagyok

nem diszkora gondoltam hanem egyetemi bulira vagy vmi ilyesmikre

de a park se rossz, vagy a buszmeg

de ha valaki odajonne (foleg egy idegen) hogy elhivjon randira vagy hogy megismerjen en sikitva elrohannek onnan

2016. máj. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

#11


'amelyik férfi 27 éves korára nem tud milliókat összespórolni, az nem férfi, és kb. semmire nem jó, max közmunkára, de hogy barátnője legyen, azt jobb ha elfelejti'


oké, de honnan tudná akármelyik nő is, hogy melyik férfi bankszámláján mennyi pénz van? sehonnan. akkor ez alapján meg soha senkinek nem lenne se barátnője meg se felesége stb... de nem ez volt a kérdés, pénzem is van és jól is nézek ki nem ez a lényeg most


#12


én az 'utca' alatt pont parkokra meg hasonló helyekre gondoltam


'de ha valaki odajonne (foleg egy idegen) hogy elhivjon randira vagy hogy megismerjen en sikitva elrohannek onnan'


most akkor mi van? először azt mondod a park meg a buszmegálló jó, aztán meg, hogy sikítva rohannál el...

2016. máj. 6. 22:37
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

"Tényleg lány vagyok, véleményem szerint, amelyik férfi 27 éves korára nem tud milliókat összespórolni, az nem férfi, és kb. semmire nem jó, max közmunkára, de hogy barátnője legyen, azt jobb ha elfelejti. Mégis miből akarja a feleségét, gyerekeit eltartani később, miből akarja a családját nyaralni vinni a tengerpartra, miből akar házat venni?!..."


Ez jó. És a nő? Neki hol van a tíz millió a bankszámláján, mert a házhoz meg 20 millió kéne. A nő ki tudja fizetni a tengerparti nyaralás felét legalább? A nő tudja biztosítani jelenlegi munkahelyével azt, hogy ne kelljen eltartania a párjának? A nő képes egészséges gyerekeket felnevelni? Sorolhatnám. Agyhalott vagy, az a lényeg.

2016. máj. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
lehet h vki nagyon unatkozik a tengerparti hülyeségével :)
2016. máj. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!