Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alacsony termettel és maradand...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony termettel és maradandó betegséggel hol érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés

Olyan betegségben szenvedek, ami sosem fog meggyógyulni sajnos... sok műtétem volt, ezeknek a hege megmaradt és úgy érzem nagy hátrány ismerkedésnél ( még a kezemen is vannak hegek ). kb. 165 centi vagyok és vékony a betegségemből adódóan.

Szerintetek hol lenne érdemes ismerkedni? Hogyan? Érdemes az elején egy lánynál tisztázni a dolgokat?



2016. márc. 4. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem az ismerkedés helyétől függ, hanem a másik féltől. ha sikerül normális embert találni, akivel összeilletek, akkor ő túl fogja tenni magát ezen. akinek meg nincs miért túltennie magát rajta, mert nem ismer téged, azzal hiába közlöd előre, mert ezen kívül nincs más infója rólad. nem ezt kéne előtérbe helyezned, hanem a személyiséged és az értékeidet, amik miatt együtt akar lenni veled valaki.
2016. márc. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Alacsonyság mióta opció?


A vékonyságnak meg ÖRÜLJ. Szinte minden csaj rátok gizdákra bukik.


A betegséget meg ne titkold.


És máris WIN

2016. márc. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne titkold a betegséged de ne is ezzel indíts. Nem azt mondom, hogy szégyellni kell, de ha ismeretlenül közlöd valakivel az megijesztheti.
2016. márc. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy sokszor, mikor barátaimmal megyek szórakozni ( házibuli stb. ) sokszor már ők beharangozzák, hogy ne igyál sokat, mert beteg vagy ( max. egy sört szoktam meginni, arra meg azt mondják egészséges :D ), na de erre rögtön jön valaki, aki megkérdezi milyen betegség? Erre én csöndben vagyok, aztán valaki aki ismer kikotyogja, aztán én vagyok a "beteg", persze minden csaj kedves velem, de már esélyem sincs, úgy érzem, hogy valakit is elhívjak randizni... :S
2016. márc. 4. 13:45
 5/6 anonim ***** válasza:

"persze minden csaj kedves velem, de már esélyem sincs, úgy érzem, hogy valakit is elhívjak randizni... :S"

Márpedig van esélyed, és nagyon meg fogod később bánni, hogy ameddig házibulikban tudtál volna ismerkedni, nem ismerkedtél egyáltalán. Próbálkozz párszor, aztán ha szimpatikus vagy valamelyik lánynak, elfogadja a betegségedet, és a párod is lehet.

Én teljesen egészséges vagyok, és már sajnos vége van a házibulis korszaknak, nehéz így lányokkal ismerkedni számomra. A helyedben kihasználnám a lehetőséget, ameddig lehet.

2016. márc. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Annak meg külö örülj, hogy vékony vagy a betegség miatt. Ez nem hátrány hanem előny. Én cserélnék veled.
2016. márc. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!